Jaki telewizor 70 cali? Ranking 5 telewizorów 70 cali.

To, co jeszcze do niedawna było trudne do wyobrażenia, dziś jest w zasięgu ręki. Oferta telewizorów o dużych przekątny ciągle sie powiększa. Już dziś możesz stworzyć w swoim salonie prawdziwą kinową atmosferę, wybierając telewizor o przekątnej 70 cali.

telewizory70cali

Ponad 10 tysięcy złotych za telewizor? To z pewnością nie mało, ale w tej cenie zyskujemy model z dużym ekranem w niesamowitej rozdzielczości Ultra HD, niezwykłą płynność obrazu i inteligentne funkcje. Dzisiejsze ekrany telewizyjne mają od kilku do nawet 100 cali w przekątnej. Wybór jest duży, dlatego decydując się na telewizor o dość dużych wymiarach, takich jak 70 cali upewnij się, że pomieszczenie, w którym będzie się znajdował jest odpowiednio duże, by zachować wygodną odległość od ekranu.

Warto wspomnieć, że rozdzielczość 4K staje się standardem dla większości dużych ekranów. Zapewnia aż czterokonnie większą ilość pikseli od wciąż najpopularniejszej rozdzielczości FullHD, jednak, aby w pełni docenić różnice między formatami, trzeba nabyć telewizor o przekątnej minimum 55 cali. Co zyskujemy? Przede wszystkim, dzięki większej gęstości pikseli, obraz jest niezwykle szczegółowy i ostry. Dodatkowo niesamowite odwzorowanie kolorów sprawia, że można mieć wrażenie, że patrzy się przez okno, a nie na ekran telewizora.

Sprawdź ofertę telewizorów 70-calowych na stronie morelenet

Jeżeli w ofercie telewizorów 75 cali nie znalazłeś idealnego odbiornika, być może zainteresuje Cię zestawienie najpopularniejszych telewizorów, cieszących się największym zainteresowaniem w sklepie morele.net. Spośród projektorów najpopularniejszych producentów, takich jak Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz Funai wybraliśmy tylko pięć propozycji. Poniższe zestawienie porównuje je pod względem najważniejszych informacji. Sprawdź zestawienie pięciu najpopularniejszych telewizorów!

Ranking telewizorów 70 cali


Jaki telewizor 70 cali? Ranking 5 telewizorów 70 cali.
3.1 (62.08%) 48 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *