Jaki telewizor 60 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.

Coraz częściej decydujemy się na wybór telewizora o dużej przekątnej, a z racji, że ich oferta jest coraz bogatsza, ceny stają się bardziej przystępne. Jeśli szukasz telewizora 60-cali, sprawdź modele w tej kategorii i wybierz dla siebie najlepszy.

jaki telewizor 60 cali?

Jeżeli poszukujesz dużego telewizora, 60 cali jest rozmiarem, który oferuje naprawdę duży ekran w stosunkowo rozsądnej cenie. W tej kategorii możemy znaleźć produkty topowych producentów, w cenie około pięciu tysięcy złotych, gdzie za telewizor o przekątnej co najmniej 70 cali trzeba zapłacić przynajmniej dziesięć tysięcy.

Dokonując tak dużej inwestycji, warto zadbać, by telewizor spełniał nasze wszystkie wymagania. Nowoczesne telewizory oferują wiele interesujących funkcji, jednak może okazać się, że nie wszystkie będą nam potrzebne, dlatego dokonując zakupu zapoznaj się z pełną specyfikacją. Lepiej wybrać telewizor z 3D, czy bez? Model o rozdzielczości 4K, a może wystarczy tylko Full HD? Niezależnie jaka będzie odpowiedź na te pytania, pewne jest, że telewizor o przekątnej 60 cali zapewni prawdziwe kinowe wrażenia.

Jeżeli nie wiesz jaki telewizor o przekątnej 60 cali będzie dla Ciebie odpowiedni, wybierz jeden z popularnych modeli.

Sprawdź ofertę telewizorów 60-calowych na stronie morelenet

Jeżeli w ofercie telewizorów 60 cali nie znalazłeś idealnego odbiornika, być może zainteresuje Cię zestawienie najpopularniejszych telewizorów, cieszących się największym zainteresowaniem w sklepie morele.net. Spośród projektorów najpopularniejszych producentów, takich jak Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz Funai wybraliśmy tylko pięć propozycji. Poniższe zestawienie porównuje je pod względem najważniejszych informacji. Sprawdź zestawienie pięciu najpopularniejszych telewizorów!

Ranking telewizorów 60 cali

Jaki telewizor 60 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.32 28
  • OeLGie

    Philips miał rok temu najlepszą 60 w miarę przystępnej cenie, szkoda, że w tym rankingu nie ma go.

  • Adam Warczewski

    Mam 60 calowego panasa i jestem mega zadowolony. Dziwie się, że nie pojawił się w tym rankingu.