Jaki telewizor 48 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.


Planujesz zakup telewizora 48 cali lecz nie jesteś zdecydowany jaki model jest dla Ciebie najlepszy? Wybierz spośród popularnych telewizorów i oglądaj w znakomitej jakości swoje ulubione filmy i seriale.

telewizor 48 cali

Telewizor o przekątnej 48 cali ma bardzo wygodne rozmiary. Nie należy do kategorii małych telewizorów, dlatego będzie odpowiedni nawet do większego pomieszczenia. Nie jest też za duży, by np. trzeba było martwić się o znalezienie pod niego odpowiedniego stolika.

Większość telewizorów w tej kategorii zapewnia niepowtarzalną jakość Full HD, jednak można też trafić na „perełki” w postaci urządzeń 4k. Dla niewtajemniczonych 4K, lub inaczej ultra HD, równa się 4 razy większej ilości pikseli na ekranie niż wcześniej wspomniana rozdzielczość 1080p. Przekłada się to na bardziej żywe i realistyczne kolory, a także wyższą częstotliwość odświeżania.

Po za tym większość modeli w tej kategorii oferuje łączność wi-fi, a niektóre z nich pozwalają na odbiór treści 3D.

Jeżeli nie wiesz jaki telewizor o przekątnej 48 cali będzie dla Ciebie odpowiedni, wybierz jeden z popularnych modeli. Bogatą ofertę telewizorów marek takich Samsung, Sony, LG, Funai oraz Philips posortowaliśmy według najczęściej kupowanych.

Sprawdź ofertę telewizorów 48-calowych na stronie morelenet

Spośród projektorów najpopularniejszych producentów, takich jak Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz Funai wybraliśmy pięć propozycji telewizorów 48 calowych. Poniższe zestawienie porównuje je pod względem najważniejszych informacji.
Sprawdź zestawienie pięciu popularnych telewizorów 48 calowych!

Ranking 5 telewizorów 48 calowych

Jaki telewizor 48 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.
3 (60%) 23 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *