Jaki telewizor 24 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.

Telewizor nie zawsze musi zajmować całą ścianę by móc zapewnić prawdziwe kinowe wrażenia. Jeżeli poszukujesz mniejszej, a zarazem tańszej opcji, być może zainteresuje Cie telewizor o przekątnej 24 cale. Sprawdź, jaki model wybrać!

W dzisiejszych czasach dokonując zakupu telewizora zwykle kierujemy się zasadą: im większy ekran tym lepiej. Oczywiście wiąże się to często z dość wysoką ceną i nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. W niewielkich pomieszczeniach, gdzie odległość widza od telewizora nie będzie duża może to być nie tylko szkodliwe dla oczu, ale także ograniczyć komfort odbioru.

Dlaczego warto wybrać telewizor 24 calowy?

24 calowy telewizor jest w pełni funkcjonalnym odbiornikiem, który swoje niewielkie rozmiary może przekuć w zaletę. Przede wszystkim nie jest uzależniony od miejsca. Położenie większego odbiornika trzeba zwykle wcześniej dobrze zaplanować, a w tym wypadku nie ma takiej konieczności. Nie jest też ta ciężki, więc można go z łatwością przemieszczać. Być może lubisz oglądać podczas gotowania? Taki zgrabny telewizor można umieścić w kuchni, bez zbytniej ingerencji w jej „kuchenny charakter”. Niezależnie czy będzie to pokój, salon, mała sypialnia czy biuro, 24-calowy z łatwością wpasuje się w każdą przestrzeń.

Ceny telewizorów w tej kategorii wahają się od 600 do 1000. Jeżeli nie wiesz jaki telewizor o przekątnej 24 cali będzie dla Ciebie odpowiedni, wybierz jeden z popularnych modeli. Bogatą ofertę telewizorów posortowaliśmy według najczęściej kupowanych.

Sprawdź ofertę telewizorów 24-calowych na stronie morelenet

Spośród projektorów najpopularniejszych producentów, takich jak Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips oraz Funai wybraliśmy pięć najpopularniejszych urządzeń. Poniższe zestawienie porównuje je pod względem najważniejszych informacji.

Ranking 5 telewizorów 24 cali


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *