Jaki telefon do 800 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

W przedziale cenowym 700-800zł, możemy spotkać już całkiem ciekawe model o cechach z klasy Premium. Dlatego jeśli kogoś nie stać smartfony z najwyższej półki, warto przyjrzeć się propozycjom z tej klasy cenowej, gdyż z pewnością mają wiele do zaoferowania.

Telefony z tego przedziału cenowego cechuje z pewnością duża różnorodność – możemy trafić na kompaktowe modele, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni, a także takie o dużym wyświetlaczu, podpadające pod kategorię phablet, eleganckie modele o świetnym aparacie, jak i może mniej eleganckie, ale za to wodoodporne i niezwykle wytrzymałe. Duży wybór, zwiększa szansę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a i cena, biorąc pod uwagę niektóre parametry premium, wcale nie jest tak wygórowana.

Jeśli chodzi o ogólne specyfikacje, większość modeli oferuje pamięć wewnętrzną o pojemności 8/16GB, łączność 4G LTE, a także aparat główny o rozdzielczości na poziomie 8/13MPix. Ponadto, sporo telefonów do 800zł posiada funkcję Dual SIM, niezwykle przydatną, szczególnie w przypadku zastosowań służbowych.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji telefonów do 800zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Microsoft, Samsung, Huawei, czy Alcatel wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych telefonów do 800zł!

Ranking 5 telefonów do 800 zł

Sprawdź pełną ofertę smartfonów na stronie morelenet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *