Jaki telefon do 600 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

18Popularność nowoczesnych telefonów sięga coraz wyższych poziomów. Po kolejne generacje smartfonów sięgają zarówno coraz młodsi, jak i coraz starsi, bo wśród oferowanych funkcji i ogromnej liczby dostępnych aplikacji każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierz telefon w rozsądnej cenie, odpowiadający Twoim wymaganiom. Prezentujemy dziś pięć propozycji telefonów do 600zł.

Proponowany przez nas dziś zakres cenowy 500-600zł to jeszcze co prawda nie klasa premium, ale możemy znaleźć wśród nim bardzo ciekawe oferty. Większość urządzeń z tej półki oferuje szybkie czterordzeniowe procesory oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM. Aplikacje i multimedia możemy wyświetlać na ekranach od 4” do 6” cali, oraz robić zdjęcia aparatami 5MPix, 8MPix, lub nawet 13MPix. Dodatkowo, zdecydowana większość modeli oferuje dostęp do sieci 4G LTE, a niektóre z nich także funkcję Dual SIM.

W cenie do 600zł znaleźć możemy urządzenia wyposażone w system Android, producentów takich jak Samsung, LG, Sony, polski Kruger&Matz, czy chociażby mniej znany Overmax lub Evolveo. Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami oprogramowania firmy Google, z pomocą przychodzi nam Microsoft i jego Lumia, oparta na systemie Windows Phone.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji telefonów do 600zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich LG, Samsung, Prestigio, Kruger&Matz wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych telefonów do 600zł!

Rankning 5 telefonów do 600 zł


Jaki telefon do 600 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
3 (60%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *