Jaki telefon do 500 zł? Top 5 najpopularniejszych telefonów!

Rola telefonu w obecnych czasach rozrosła się diametralnie, od prostego urządzenia do telefonowania i odbierania wiadomości, do potężnego centrum multimedialnego i socjalnego, mimo że ciągle mieszczącego się w naszej kieszeni. Wybierz model, który będzie oferował cechy i funkcje odpowiadające Twoim preferencjom, nie nadwyrężając przy tym zbytnio portfela. Oto nasze pięć propozycji telefonów do 500 zł.

Wśród wielu interesujących modeli telefonów z przedziału 400-500zł, znaleźć możemy coś dla każdego, czy to dla siebie, czy na prezent dla dziecka, czy urządzenie służbowe. Mimo, że nie są to urządzenia klasy premium, to jednak wiele z nich posiada wystarczający zestaw funkcji, by zdecydowanie ułatwić i uprzyjemnić życie. Modele z tej półki cenowej posiadają zwykle całkiem wydajne czterordzeniowe procesory, oraz 1GB pamięci RAM. Ekrany tej grupy telefonów sięgają od 4” do nawet 6”, a dla fanów zdjęć, producenci oferują aparaty o matrycach 5MPix lub 8MPix.

Większość z telefonów do 500zł oparta jest na jednej z wersji popularnego systemu Android, co jednak nie znaczy, że Google ma na tym polu wyłączność. Możemy tu znaleźć także modele z systemem operacyjnym Windows Phone. Do wyboru mamy urządzenia popularnych firm, takich jak Samsung, Microsoft, Huaweii, czy HTC, a także trochę mniej znanych np. polskiej Kruger&Matz czy Akai.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji telefonów do 500zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Telefunken, Samsung, Prestigio, Kruger&Matz wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych telefonów do 500zł!

Top 5 telefonów do 500zł

Sprawdź pełną ofertę smartfonów na stronie morelenet

Jaki telefon do 500 zł? Top 5 najpopularniejszych telefonów!
4 (80%) 2 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *