Jaki telefon do 400 zł? Ranking top 5 smartfonów.

W dzisiejszych czasach trudno obejść się bez telefonu. Tym bardziej, że jego funkcje rozrosły się od telefonowania, poprzez robienie zdjęć, aż to organizacji naszego życia. Dlatego skoro stanowi tak istotny element codzienności, lepiej od razu wybrać model, który będzie spełniał nasze oczekiwania w zakresie budżetu i funkcjonalności. Dziś pięć propozycji najlepszych telefonów do 400 zł.

Polecane telefony do 400 zł

smartfonebanner

Oczywiście w tej kategorii cenowej trudno spodziewać się smartfona w klasie premium, ale przedział 300-400 zł oferuje wiele ciekawych modeli, które świetnie sprawdzą się dla trochę mniej wymagających użytkowników. Zdecydowaną większość stanowią modele z systemem Android, jednak znajdzie się też coś dla wielbicieli Windows Phone. Tak jak większość telefonów ze średniej półki, mamy tu zwykle do czynienia z aparatem o rozdzielczości 5 Mpix, oraz pamięć wewnętrzną na poziomie 4 / 8 GB.

Jeżeli chodzi o producenta, można postawić na giganta w dziedzinie smartfonów – czyli model marki Samsung, lub cieszącą się dużą popularnością Lumię od Microsoftu. Warto też zwracać uwagę na propozycje polskiego producenta Krüger&Matz, który dopiero od niedawna zdobywa swoją pozycję na rynku, ale już może pochwalić się rosnącym zainteresowaniem.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji telefonów do 400zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Telefunken, Samsung, Prestigio, Kruger&Matz wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych telefonów do 400 zł!

Jaki telefon do 400 zł? Ranking top 5 smartfonów.
3.2 (63.33%) 6 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *