Jaki telefon do 300 zł? Top 5 najpopularniejszych telefonów!

Na rynku ceny telefonów wahają się od 200 / 300 zł do nawet kilku tysięcy. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, czego wymagamy od naszego smartfona. Możemy postawić na dodatkowe funkcje, świetny aparat i niesamowite osiągi, wydając niemałą sumkę, ale możemy postawić też na funkcjonalność i użyteczność i wybrać telefon z nieco niższej półki. Tańszy wcale nie znaczy zły. Dziś prezentujemy telefony do 300 zł!

smartfonebanner

Z każdym rokiem telefony oferują coraz więcej możliwości. Zmieniają się nie tylko ich funkcję, ale i ceny, dlatego by nadążyć za „trendami” w świecie gadżetów, trzeba by odłożyć na ten cel sporą ilość pieniędzy. Jednak czasami stawiamy po prostu na podstawową funkcjonalność telefonu, czyli „ma dzwonić”. Wiadomo, w związku z postępem technologicznym wypadłoby do tej specyfikacji dorzucić kilka cech – dobry aparat, łączność wi-fi oraz wydajną bateria.

Ranking telefonów do 300 zł

MiejsceZdjęcieNazwa
1.myPhone Fun 4 CzarnymyPhone Fun 4 Czarny
2.Kruger&Matz MOVE4 v.2 8GB Czarny (KM0426.1)Kruger&Matz MOVE4 v.2 8GB Czarny (KM0426.1)
3.DooGee X5 8GB CzarnyDooGee X5 8GB Czarny

Dla kogo telefon do 300 zł?

Smartfony w kategorii cenowej do 300 zł mogą też dobrze sprawdzić się, jako telefon dla osoby starszej, lub pierwszy telefon dla dziecka – ogólnie w przypadkach, gdy nie zależy nam na zbyt zaawansowanych funkcjach, mieszcząc się przy tym w niezbyt wysokim budżecie.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji telefonów do 300zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Telefunken, Samsung, Prestigio, Kruger&Matz wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych telefonów do 300zł!

Polecane telefony do 300 zł

Sprawdź pełną ofertę smartfonów na stronie morelenet

Jaki telefon do 300 zł? Top 5 najpopularniejszych telefonów!
4.6 (92%) 5 votes
  • Sandra

    telefony Huawei’a serdecznie polecam, w domu mamy Y6 i P8 Lite, oba w uproszczonym abo od TM i sprawują się świetnie!

  • Sandra

    telefony Huawei’a serdecznie polecam, w domu mamy Y6 i P8 Lite, oba w uproszczonym abo od TM i sprawują się świetnie!