Jaki tablet z LTE? Wybieramy najlepszy tablet!

Łączność Wi-Fi to świetna sprawa, jednak niekoniecznie wystarczająca. Nie zawsze mamy możliwość podłączyć się do bezprzewodowej sieci, ale jest na to sposób. Wybierz tablet z modułem 4G i ciesz się szybkim Internetem niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Wyobraź sobie, że masz dostęp do Internetu w parku, w poczekalni lub w czasie podróży nawet na drugi koniec Polski. Tablet sam w sobie to już niezwykle pomocne urządzenie, które pozwala na łatwy dostęp do multimediów i aplikacji, a łączność z siecią jeszcze bardziej rozszerza jego funkcjonalność. Dlatego zamiast martwić się znalezieniem hot-spotu, warto od razu wybrać tablet z dostępem do szerokopasmowego Internetu LTE.

Czym jest LTE?

Dla mniej wtajemniczonych, LTE to szeroko dostępny (i obecnie najszybszy) standard mobilnego Internetu, które pozwala na niezwykle sprawną transmisje danych. Osiąga prędkość do 100MB/s, co pozwala na komfortowe korzystanie z globalnej sieci.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych tabletów z LTE, porównanych pod względem najważniejszych parametrów. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Lenovo, Samsung, Kruger&Matz, Dell, LG wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych tabletów LTE!

Top 5 najpopularniejszych tabletów z LTE


Jaki tablet z LTE? Wybieramy najlepszy tablet!
4 (80%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *