Jaki tablet z GPS? Wybieramy najlepszy tablet!

Czujesz się zagubiony? Trudno się dziwić, bo w „gąszczu” ofert dostępnych na rynku tabletów, można się równie łatwo zgubić, jak na ulicach obcego miasta. Wybierz najlepsze urządzenie z GPS i już nigdy nie pytaj o drogę!

Nowoczesne tablety mają coraz bardziej rozbudowane funkcjonalności, dzięki czemu mogą z powodzeniem sprawdzić się jako nawigacja samochodowa. Moduł GPS jest dodatkowym bonusem, który sprawia, że te urządzenia stają się przydatne nie tylko podczas codziennego użytkowania, ale także w czasie podróży. Dostępnych jest wiele aplikacji, które opierają swoje działanie o funkcję lokalizacji. Trzeba jednak pamiętać, że tylko niektóre z nich mają wbudowane mapy, a reszta pobiera je w trakcie działania, do czego niezbędne jest połączenie internetowe. Dlatego można także rozważyć zakup tabletu z modemem 3G lub LTE.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć popularnych tabletów z GPS i porównanych pod względem najważniejszych parametrów. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Lenovo, Samsung, Kruger&Matz, Dell, LG wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 naszych propozycji tabletów z GPS!

Ranking 5 tabletów z GPS


Jaki tablet z GPS? Wybieramy najlepszy tablet!
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *