Jaki tablet z 3G? Ranking 5 najlepszych modeli.

Zamiast denerwować się, że po raz setny nie możesz połączyć się z hot-spotem, wybierz urządzenie, które nie uzależnia połączenia internetowego od miejsca. Tablety z wbudowanym modułem 3G umożliwiają łatwą komunikację z siecią wszędzie gdzie pozwala na to zasięg naszego operatora.

Coraz częściej w różnych miejscach publicznych, typu kawiarnie, centra handlowe, poczekalnie, mamy możliwość podłączenia się do sieci internetowej. Jednak nie zawsze jest ono zadowalające, często tracimy połączenie, albo musimy biegać i prosić o hasło, by w ogóle je nawiązać. Dlatego, jeśli zależy Ci, by niezależnie od miejsca możesz uzyskać dostęp do ulubionych stron internetowych i aplikacji, lepiej wybrać tablet wyposażony w modem 3G.

Sieć 3G jest poprzednikiem standardu 4G. Mimo, że oferuje wolniejszy przesył danych, to jest szerzej dostępna niż LTE, którego zasięg w dużej mierze ogranicza się ciągle do miast i większych miejscowości.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych tabletów z modemem 3G, porównanych pod względem najważniejszych parametrów. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Lenovo, Samsung, Kruger&Matz, Dell, LG wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych tabletów z 3G!

Ranking 5 najlepszych modeli z 3G

Sprawdź pełną ofertę popularnych tabletów na stronie morelenet

Jaki tablet z 3G? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 (100%) 1 vote