Jaki tablet Samsung czy iPad? Wybierz najlepszy model!

Wybierając najlepszy tablet, jedną z kluczowych decyzji, którą musimy podjąć jest wybór systemu operacyjnego. W dużej mierze wiąże się on również z wyborem producenta. Sprawdź najlepsze modele i znajdź swojego faworyta.

Bardzo często osoby opowiadające się za firmą Samsung i system Android mocno krytykują zwolenników Apple. I vice versa – fani „jabłuszka” nie pozostają dłużni. Jednak, jeśli nie należysz do żadnego z obozów i zastanawiasz się jaki tablet będzie dla Ciebie najlepszy, postaramy się nieco pomóc Ci w wyborze. Poniżej zamieszczamy kilka (choć na zapewne nie wszystkie) czynników, które warto wziąć pod uwagę.

Apple iPad z iOS

To, co z pewnością charakteryzuje system iOS, to bardzo intuicyjny interfejs. Jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł z niego bez problemu korzystać.

Odstraszać może niestety wysoka cena. Tablety marki Apple nie należą do najtańszych, a to czy faktycznie są tego warte to kwestia sporna.

Apple w swoim AppStore oferuję miliony aplikacji odpowiednio zoptymalizowanych pod działanie iPada. Jednak niekoniecznie jest to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują bardziej specjalistycznych aplikacji.

 

Top 5 iPadów Apple


 

Samsung z Androidem

Dzięki możliwościom, jakie daje system Android, tablety te są coraz częściej wykorzystywane jako narzędzia biznesowe.

Produkty Samsung cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a ujmując to najprościej – miliony klientów nie mogą się mylić. Urządzenia tej marki mogą śmiało konkurować z modelami Apple uchodzącymi dotąd za produkty premium.

System Android znacznie lepiej radzi sobie z wielozadaniowością. Do tego Google Play, odpowiednik sklepu AppStore, posiada ogromną ilość zróżnicowanych aplikacji, rosnącą z każdym dniem, dzięki większej dostępności systemu Android.

Ranking 5 tabletów do Samsunga czy iPada


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *