Jaki tablet Samsung czy Asus? Wybierz najlepszy model!

Tablety stały się już na tyle popularne, a ich ceny na tyle przystępne, że częściej zadajemy pytanie nie czy warto je kupić, ale który model wybrać. Jedną z istotnych kwestii, którą warto brać przy tym pod uwagę jest dobór producenta – dziś przybliżamy sylwetki dwóch z nich, by nieco pomóc w decyzji osobom, która zastanawiają się, który tablet będzie lepszy, Samsung czy Asus.

Zacznijmy od tego, że trudno podać na tacy jednoznaczną odpowiedź w stylu „tylko ten producent jest najlepszy i tylko ten model warto kupić”. Każda marka w pewien (lepszy bądź gorszy) sposób się wyróżnia i ma coś innego do zaoferowania. I tak np. Nvidia ma świetne propozycje dla graczy, a firma Apple iPada z autorskim, intuicyjnym system iOS, dla wszystkich, którzy mają dość Androida. Co więc proponuje nam Samsung i Asus?

Tablety Samsung

Warto zacząć od tego, że Samsung ma znacznie bogatszą ofertę od Asusa. Koreański producent już wiedzie prym w sprzedaży smartfonów, więc trudno się dziwić, że jego propozycje dotyczące tabletów są bardzo ciekawe. Seria Galaxy Tab oferuje tablety o przekątnej od 7” do 12,2”, a jej ceny wahają się mniej więcej od około 500zł do nieco ponad 2000zł. Wyróżnia je na pewno duża uniwersalność, która gwarantuje, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Są tu modele z łącznością LTE, tablety o dużej wydajności, które świetnie sprawdzą się do gier i korzystania z nawet wymagających aplikacji, czy takie, na których w będzie można oglądnąć film w świetnej rozdzielczości. Wszystko to obsługiwane jest przez system Android.

Ranking 5 tabletów ASUS

Jaki tablet Samsung czy Asus? Wybierz najlepszy model!
3.5 (70%) 2 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *