Jaki smartwatch na prezent? Wybieramy najlepszy model!

Najlepsze smartwache nie należą do najtańszych, ale nawet jeśli nie komuś innemu, to taki prezent możemy sprawić również sobie. Zresztą ich oferta jest tak bogata, że nawet jeśli kogoś przeraziła cena, uspokajamy – można znaleźć model, być może mniej zaawansowany, ale także w korzystniejszej cenie. Który model jest najlepszy? Nie czekaj i sprawdź!

Smartwatch – jak model wybrać?

Smartwatche dopiero od niedawna zdobywają swoją pozycję na rynku. Stanowią nowoczesną alternatywę dla zwykłych zegarków, dlatego z pewnością przypadną do gustu wszystkim fanom gadżetów i nowych technologii.

Aby dowiedzieć się o konkretnych funkcjach smartwacha, radzimy zapoznać się ze specyfikacją danego modelu, gdyż rozbieżności w tej kwestii mogą być naprawdę duże. Najczęściej jednak ten nowoczesny zegarek pozostaje w komunikacji z naszym smartfonem, dzięki czemu możemy odbierać połączenia i wiadomości bez sięgania po telefon. Inne funkcję to m.in. GPS, monitoring aktywności fizycznej czy też zarządzanie muzyką ze smartfona.

smartwach na prezent

Na co zwracać uwagę?

  • Kompatybilność. Wybierając smartwatche na prezent, koniecznie trzeba upewnić się czy będzie on kombatybilny ze smartfonem osoby, której chcemy go sprezentować. W przeciwnym wypadku większość jego funkcji może być po prostu bezużyteczna./p>

  • Wygląd. Tak jak w przypadku zakupu standardowego zegarka, tak i tu, niezwykle istotny jest design. O ile w przyadku np. smartfona wygląd nie jest tak ważny, skoro i tak przez większość czasu nosimy go w kieszeni, tak warto by smartwach ładnie prezentował się na ręcę i co najważniejsze podobał się osobie obdarowywanej. Na szczęście wybór jest duży!

  • Funkcjonalność. Warto sprawdzić czy ma odpowiednie funkcje. Nie we wszystkich przypadkach będzie to konieczne, jednak np. jeśli adresatem prezentu będzie meloman, warto upewnić się czy smartwach pozwala zarządzać muzyką odtwarzaną ze smartfona.

Smartwatch – prezent tylko dla mężczyzn?

Zdecydowanie radzimy zapoznać się z całą ofertą produktów smartwatch. Jeśli ktoś zna je tylko z pojedynczych reklam czy migawek w Internecie, faktycznie mogą uchodzić za typowo męskie gażdżety, nieco zbyt toporne, by pasowały do smukłej kobiecej ręki. I to jest błąd! Jest wiele modeli w ciekawych energetycznych kolorach i naprawdę eleganckim designie. Dzięki funkcjom monitorowania aktywności fizycznej będzie to świetny prezent dla aktywnej kobiety.

Ranking 5 modeli smartwatch na prezent

Jaki smartwatch na prezent? Wybieramy najlepszy model!
3.7 (74.29%) 7 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *