Jaki smartwach na komunię? Ranking 5 najlepszych modeli.

Czasy, kiedy dzieci obdarowywało się zegarkami z okazji Pierwszej Komunii mijają. Obecnie próbuje się połączyć tradycję z nowoczesnością, w efekcie, coraz popularniejszym podarunkiem jest smartwatch – multimedialne, wielofunkcyjne połączenie zegarka, telefonu i wielu innych przydatnych urządzeń.  Jaki smartwatch wybrać, żeby sprawić dziecku największą radość?

Warto od razu zaznaczyć, że smartwatch to nie tylko modny gadżet, ale też pomoc dla rodziców. Dzięki niemu mogą bowiem sprawdzać, co dzieje się z ich pociechą, być z nią w stałym kontakcie i nie martwić się, czy nie dzieje się coś złego.

Ranking 5 smartwatchy na komunię

Z kolei maluchom, które lubią dokumentować świat spodobają się smartwatche marek Vtech i Mistral. Pozwalają one na robienie zdjęć i kręcenie filmów, są również wyposażone w dyktafon, czasomierz, budzik i alarm. Nie posiadają opcji rozmów telefonicznych oraz guzika SOS, ale  mają wbudowane zestawy interaktywnych gier edukacyjnych, o różnej tematyce i stopniu trudności, które rozwijają zdolności intelektualne dziecka i z powodzenie uczą przez zabawę. Wcześniej opisane modele również mają wbudowany ten element, dzięki temu dziecko może relaksować się w dowolnym miejscu.

Wspomniane wyżej propozycje to czołówka na amerykańskim i europejskim rynku. Przy wyborze warto jednak, oprócz dostępnych  opcji menu i stopnia ich rozbudowania, kierować się także parametrami technicznymi. Należy zwrócić uwagę, jak długo bateria smartwatcha może pracować bez ładowania (optymalna długość to dwa dni) i czy jest on obsługiwany przez system Android. To istotny szczegół, którego nie można przeoczyć, ponieważ większość  aplikacji pozwalających na pełne wykorzystywanie funkcji bezpieczeństwa smartwatchów, pisana jest właśnie pod ten system. Watro też zwrócić uwagę na wielkość wyświetlacza wbudowanego w urządzenie (ekran w granicach 1 ,4 cala zapewnia dobrą czytelność obrazu) i czułość dotyku, na jaki reaguje. Istotne, żeby było to wysoki wskaźnik, tak aby dziecko nie miało kłopotów z dotykową obsługą smartwatcha. Odporność na wodę także jest parametrem, którego nie warto lekceważyć. Dzięki niemu, maluch nie musi rozstawać się z multimedialnym zegarkiem nawet podczas zabawy w basenie czy morzu. Przy zakupie należy sprawdzić też, czy możliwy jest dostęp do baterii urządzenia  i czy wyświetlacz nie wystaje zbytnio poza obudowę. Jeśli dysproporcja jest znaczna, smartwatch może być bardziej narażony na uszkodzenia.

smartwatch na komunię ranking

Warto podkreślić, że dzięki różnorodnym tarczom zegarka (zarówno tradycyjnego, jak i  elektronicznego) maluch bez trudu oswoi się z liczbami, a więc nauka godzin, a później także liczenia będzie dla niego przyjemnością. Możliwość wyboru urządzenia w innej wersji językowej niż polska (angielska i niemiecka), może być natomiast nieocenioną pomocą w nauce języka obcego. Co więcej, dzięki smartwachowi, dziecko zapozna się z praktycznym wymiarem nowoczesnych technologii, których znajomość jest bardzo przydatna w dzisiejszym świecie.

Ranking 5 smartwatchy na komunię


Jaki smartwach na komunię? Ranking 5 najlepszych modeli.
4.2 (84%) 5 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *