Jaki smartfon Sony Xperia wybrać? Ranking 5 najlepszych modeli.

Sony jest jedną z najbardziej znany marek w segmencie elektroniki na świecie. Firma stara się dostarczać produkty, który wyglądają dobrze i są solidnie wykonane. Taka też jest linia smartfonów Xperia. Elegancki desing idzie w parze z mocnymi podzespołami.

Sony Xperia wpis

Smartfony Sony Xperia

Abyśmy nie dostali zawrotu głowy smartfony od Sony są podzielone na serie. Te najbardziej znane, to flagowa Z, T oraz M. Różnią się one przede wszystkim ceną oraz podzespołami w nich się znajdującymi. Przykładowo podgrupa M, to telefony które są wyposażone w największy stopień ochrony przed wodą i kurzem. Za to flagowce z serii Z są wyposażone w najmocniejsze podzespoły oraz są wykonane w bardzo wyrafinowanym stylu. Kolejną zaletą posiadania telefonu od Sony jest fakt, iż dzięki niemu możemy obsługiwać konsole PlayStation 4 lub grać zdalnie na ekranie smartfona.

Poniżej przedstawiamy 5 modeli Sony Xperia cieszących się największą popularność oraz są najczęściej komentowane. Dajcie znać w komentarzach, który z modeli Sony Xperia jest Waszym ulubionym.

Ranking 5 smartfonów Sony Xperia

Jaki smartfon Sony Xperia wybrać? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.16 19