Jaki smartfon Lumia wybrać? Top 5 najlepszych modeli

Pomimo zdominowanego rynku przez Androida oraz iOSa smartfony od Microsoftu radzą sobie zaskakujące dobrze. W atrakcyjnej cenie oferują one równie dobre podzespoły, co konkurencja, a przy tym przyciągają wzrok swoim nieszablonowym wyglądem. Kolejną zaletą smartfonów z rodziny Lumia jest bezapelacyjnie system Windows, który świetnie komunikuję się z jego wersja desktopową oprogramowania.

Wydajnościowo telefony z serii Lumia wypadają często lepiej niż jego konkurencja w postaci Androida. Oferuje one lepsze podzespoły w postaci ekranu czy aparatu za mniejsze pieniądze. Do tego dochodzi jeszcze kwestia oprogramowania, które działa stabilnie i płynnie. Każdy ze smartfonów Microsoftu ma na pokładzie Windowsa, dzięki czemu za pomocą telefonu możemy obsługiwać inne urządzenia z tym system, takie jak komputer stacjonarny, laptop czy tablet. Podłączając telefon do większego monitora lub telewizora, możemy też korzystać z niego jak z typowego PCeta.

Poniższe zestawienie prezentuje 5 najatrakcyjniejszych telefonów z rodziny Lumia. Napiszcie w komentarzach, który z modeli jest według Was najlepszy. Wasza opinia może pomóc niezdecydowanym w wyborze odpowiedniego smartfona.

Top 5 najlepszych modeli Lumia

Jaki smartfon Lumia wybrać? Top 5 najlepszych modeli
3.5 (70%) 6 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *