Jaki smartband do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Wraz z popularyzacją wszelkich aktywności fizycznych, a w szczególności bieganiu oraz jazdy na rowerze przybyło na rynku także wiele urządzeń zdolnych do jej zmierzenia. Jednym z nich jest właśnie smartband, który jest w stanie zmierzyć całą aktywność, którą wykonujemy podczas dnia.

Za pomocą takiego urządzenia jesteśmy w stanie zmierzyć takie dane, jak: przebyty dystans, ilość spalonych kroków, jak również ilość wykonanych kroków. Smartband do 200 zł będzie w stanie zrobić o wiele więcej, bo oprócz rejestrowania aktywności jest np. w stanie obudzić nas w najlepszym momencie cyklu snu.

smartband do 200 zł

Jednak, to co powinno decydować przede wszystkim o wyborze opaski, to jej wygląda, w końcu to przyszła część ubioru. A w tym aspekcie smartband są naprawdę różnorodne, ponieważ występują w naprawdę wielu kolorach oraz o bardzo zróżnicowanych kształtach. Są też modele z wyświetlaczem, ale również bez, wtedy wszystkie informacje sprawdzamy na ekranie smartfona.

Smartband współpracują z trzema rodzajami systemów operacyjnych, a są nimi: iOS, Windows oraz Android. Przed zakupem należy sprawdzić, czy dana opaska jest kompatybilna z system, który posiadamy, aby nie było z nią żadnych problemów.

Ranking 5 smartbandów do 200 zł


Jaki smartband do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
2.9 (58.18%) 11 votes

Jedna myśl na temat “Jaki smartband do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

  • 27 listopada 2017 o 22:15
    Permalink

    Ta łopaska z lamaxa to polecam, żonie trzymie 7-9 dni w zależności jak jest aktywna z korzystaniem w funkcji, ale tydzień spokojnie. Sam teraz myślę o jej zakupie bowiem ta funkcja budzika to dla mnie zbawienie jak żona się budzi i mnie nie budzi przy tym, pora by była to odwzajemnić…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *