Jaki router LTE? Top 5 najpopularniejszych routerów!

W obecnych czasach Internet dostępny jest już niemal w każdym domu. Co jednak jeśli chcemy być podłączeni do globalnej sieci także poza mieszkaniem lub firmą, np na łonie natury? Wybierz router, dzięki któremu to Internet będzie tam gdzie Ty, nie odwrotnie. Sprawdź nasze propozycje routerów LTE.

Dostęp do globalnej sieci odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Zdarza się jednak, że potrzebujemy go w miejscu, gdzie nie ma ani połączenia kablowego, ani WiFi. Co wtedy? Dzięki szybkiemu rozwojowi sieci komórkowych, jednym z popularnych ostatnio standardów jest LTE, czyli bezprzewodowy dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci 4G. Za pomocą odpowiedniego routera, możemy przekształcić taki mobilny dostęp w standardową sieć WiFi/LAN. Poszukując odpowiedniego urządzenia warto zasugerować się opiniami innych użytkowników, a także zwrócić uwagę na parametry oraz funkcje, które będą dla nas istotne.

Ranking routerów LTE

MiejsceZdjęcieNazwa
1.TP-LINK TL-MR3420 v2TP-LINK TL-MR3420 v2
2.TP-LINK TL-MR6400TP-LINK TL-MR6400
3.Asus AC1200Asus AC1200 (4G-AC55U)

Na co zwrócić uwagę przy wyborze router LTE?

Jednym z parametrów, na które warto zwrócić uwagę, jest liczba urządzeń, które możemy podłączyć do sieci. Waha się ona zwykle między 10 a 15. Kolejnym ważnym parametrem jest pojemność baterii, przekładająca się bezpośrednio na czas działania routera. Zazwyczaj czas ten nie przekracza 10 godzin, jednak niektóre z modeli wyposażone są w powerbanki, wydłużające tę wartość. Przydatnym dodatkiem jest także wyświetlacz, informujący na bieżąco o stanie urządzenia.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych routerów, porównanych pod względem najważniejszych parametrów. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich TP-Link, Asus, Edimax, czy D-Link, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych routerów LTE!

Ranking 5 routerów bezprzewodowych 3G i LTE

Jaki router LTE? Top 5 najpopularniejszych routerów!
5 (100%) 1 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *