Jaki router do 150 zł ? Top 5 najlepszych routerów!

W obecnych czasach globalna sieć zajmuje bardzo istotne miejsce w wielu dziedzinach naszego życia. Wybierz router, który nie tylko nie nadwyręży portfela, ale przede wszystkim pomoże łatwiej i wygodniej korzystać z dóbr Internetu. Sprawdź nasze propozycje routerów do 150 zł.

Internet, najczęściej dostępny bezprzewodowo, wykorzystywany jest przez coraz większą ilość urządzeń, zarówno w naszych domach, jak i miejscach pracy. Poszukując idealnego routera, który pomoże w dostępie do sieci www, możemy zasugerować się opiniami innych użytkowników. Warto też zwrócić uwagę na parametry urządzenia, aby jak najlepiej spełniało nasze oczekiwania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze routera do 150 zł?

Router zazwyczaj obsługuje konkretny typ dostępu do Internetu. W tej kategorii cenowej możemy znaleźć między innymi standardy: xDSL, czyli sieci lokalne i telewizja kablowa, dostęp analogowy ADSL/2/2+, np. Neostrada, a także 4G/3G czyli sieci komórkowe. Niektóre z modeli wyposażono w więcej niż jeden standard. Routery do 150 zł posiadają zazwyczaj jedną lub dwie anteny, których moc wacha się od 3dbi do 5dbi, co przekłada się bezpośredio na zasięg sieci.

W odróżnieniu od tańszych modeli, urządzenia z tej półki cenowej posiadaja często szereg dodatkowych, użytecznych opcji. Możemy wśród nich znaleźć między innymi serwer urządzeń wielofunkcyjnych, dynamiczne zarządzanie przepustowością i wielopoziomowość sieci, czy obsługę dysków USB i kart pamięci.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych routerów, porównanych pod względem najważniejszych parametrów. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich TP-Link, Asus, Edimax, czy D-Link, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych routerów 150 zł!

Ranking 5 routerów do 150 zł


Jaki router do 150 zł ? Top 5 najlepszych routerów!
3.1 (62%) 10 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *