Jaki router do 100 zł ? Top 5 najlepszych routerów!

Era Internetu trwa w najlepsze, a globlana sieć dostępna jest już niemal w każdym domu. Wybierz router, który nie tylko pomoże łatwiej i wygodniej surfować po stronach www, ale również nie nadwyręży przy tym zbytnio portfela. Sprawdź nasze propozycje routerów do 100 zł.

Coraz więcej urządzeń naszego codziennego życia korzysta z dobrodziejstw internetu, a większość z nich robi to bezprzewodowo. Poszukując idealnego routera, który wspomoże komunikację między tymi urządzeniami, możemy zasugerować się opiniami innych użytkowników. Warto też zwrócić uwagę na parametry oraz funkcje, które będą dla nas istotne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze routera do 100 zł?

Router jest zwykle przeznaczony dla konkretnego typu dostępu do Internetu. W tej kategorii cenowej możemy znaleźć nie tylko standardowy xDSL (sieci lokalne i telewizja kablowa), ale także ADSL/2/2+ (dostęp analogowy, np. Neostrada), czy 4G/3G (sieci komórkowe).

Siła sygnału odpowiada za zasięg sieci WiFi. Routery do 100 zł wyposażone są w jedną lub dwie anteny, których moc waha się od 3dbi do 5dbi.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych routerów, porównanych pod względem najważniejszych parametrów. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich TP-Link, Asus, Edimax, czy D-Link, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych routerów 100 zł!

Ranking 5 routerów do 100 zł


Jaki router do 100 zł ? Top 5 najlepszych routerów!
4 (80%) 8 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *