Jaki projektor 4K Ultra HD do domu i biura?

Rozdzielczość 4K pozwala uzyskać obraz z tak imponującym poziomem szczegółów, jak żaden inny powszechnie dostępny format. Dowiedz się więcej o projektorach UltraHD.

projektory 4k

Kiedyś to rozdzielczość Full HD była uznawana za najwyższą półkę w dziedzinie jakości wyświetlanego obrazu. Jednak teraz znalazła godnego przeciwnika. Standard 4K odtwarza aż czterokrotnie więcej pikseli, co oznacza znacznie płynniejszy obraz. Projektory o ultra wysokiej rozdzielczości mają też bardziej nasycone kolory przez co projekcja stacje się niezwykle realistyczna. W zasadzie same zalety, gdzie więc jest haczyk? Projektory o tak wysokiej rozdzielczości niestety nie należą do najtańszych. Są to ceny rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Przyszłość w rozdzielczości 4k

Technologia ultra HD staje się coraz bardziej popularna, dlatego też dostępnych jest coraz więcej treści przygotowanych pod ten standard. Nie odnosi się już jedynie do monitorów i telewizorów, ale także do niewielkich ekranów smartfonów. Przewagą projektorów 4K jest jest wielkość wyświetlanego obrazu, przy której faktycznie można dostrzec różnicę w jakości. Pocieszeniem dla wszystkich, których póki co nie jest stać na taki zakup może być fakt, że większość nowych technologii z czasem staje coraz bardziej popoularna, a co za tym idzie ceny robią się bardziej przystępne. Rozdzielczość 4K z pewności zrewolucjonizuje podejście do kina domowego.

Polecane projektory do domu i biura

Jaki projektor 4K Ultra HD do domu i biura?
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *