Jaki prezent na mikołajki dla mężczyzny?

Jeżeli nie chcesz, aby Twój prezent mikołajkowy dla mężczyzny sprowadzał się do pary wełnianych skarpet, slipek lub tanich perfum, jego zakup powinieneś lub powinnaś przeprowadzić odpowiednio wcześniej. Kupując przemyślane prezenty, na pewno lepiej dopasujemy je do gustu obdarowywanej osoby, a także sprawimy, że nie będzie to oklepany prezentowy zestaw, a funkcjonalny gadżet, którego mężczyzna nie rzuci w kąt drugiego dnia po mikołajkach.

Zapraszamy do przejrzenia naszego zestawienia popularnych i ciekawych prezentów mikołajkowych dla mężczyzny.

Maszynka do golenia

Maszynka do golenia to mikołajkowy prezent, którego popularność nie słabnie. Świetna cena, ogromna funkcjonalność i wygoda stosowania elektrycznej golarki sprawiają, że sprzęt jest zawsze mile widzianym gadżetem ułatwiającym codzienne poranki lub wieczory.

Podczas kupowania maszynki nie warto celować w najtańszą półkę cenową, a wybrać dobre urządzenie, które zaoferuje szeroką funkcjonalność oraz przyzwoite parametry. Wybierając sprzęt, warto wziąć pod uwagę system golący (najpopularniejsze są obrotowe głowice), a także możliwość golenia na sucho i na mokro. Zdecydowanie bardziej polecamy urządzenia pozwalające golić się na sucho i na mokro. Poza tym należy sprawdzić, czy urządzenie pozwala na golenie bezprzewodowe, a także jak długą pracę pod obciążeniem wytrzymuje akumulator i jak długo należy go ładować.

Zwrócenie uwagi na tego typu rzeczy pozwoli nam lepiej dopasować golarkę do preferencji oraz sposobu użytkowania sprzętu przez obdarowywanego mężczyznę. Najtańsze godne polecenia golarki kupimy za około 100 złotych, podczas gdy sprzęty z wyższej półki to koszt około 250 – 300 złotych. Polecamy firmy Philips, Braun, Eldom.

Zestaw głośnomówiący

Jeżeli zawód obdarowywanego mężczyzny wymaga od niego częstego jeżdżenia samochodem, warto pomyśleć o sprezentowaniu mu zestawu głośnomówiącego. Dzięki tego typu sprzęcie obdarowany mężczyzna bez problemu będzie mógł odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne podczas prowadzenia auta, a w przypadku lepszych zestawów, także sterować podstawowymi funkcjami smartfona – przykładowo automatycznym czytaniem i odpowiadaniem na wiadomości SMS.

zestaw głośnomówiący

Zestawy głośnomówiące cieszą się sporym zainteresowaniem. W porównaniu do słuchawek Bluetooth oferują większą wygodę użycia, szerszą funkcjonalność i nie męczą tak bardzo słuchu. Zestaw głośnomówiący montuje się na kratkach wentylacyjnych lub na podsufitówce, a ich niewielkie rozmiary umożliwiają łatwy transport z samochodu do samochodu. Zestawy głośnomówiące łączą się ze smartfonami lub telefonami za pośrednictwem technologii Bluetooth. Podczas wybierania sprzętu, warto spojrzeć na jego podstawową funkcjonalność, sposób montażu, wspieraną wersję protokołu Bluetooth, czy czas pracy na baterii i ewentualną możliwość podpięcia do ładowania z gniazda zapalniczki.

Godnymi polecenia firmami, które produkują zestawy głośnomówiące, są: Jabra, Parrot, Sony i ART. Dobrej klasy zestaw głośnomówiący kupimy już za około 100 złotych.

Gra komputerowa / na konsolę

Prawdziwy mężczyzna musi mieć czas na odpowiedni relaks. Kupno gry na mikołajki często okazuje się najlepszym prezentem. Należy jednak upewnić się co do gustu mężczyzny oraz platformy, na jakiej najczęściej gra.

Rok 2016 obfitował w wiele ciekawych premier na każdą z konsol oraz na komputery PC. Dzięki temu zdecydowanie jest z czego wybierać. Koszt gry nowej gry na PC to około 100 złotych, natomiast na konsole najnowszych generacji, nowa gra będzie kosztować nas blisko 150 – 200 złotych.

Jeżeli absolutnie nie mamy pomysłu na ciekawy i oryginalny prezent lub mężczyzna, którego mamy zamiar obdarować, jest zapalonym graczem, kupno gry na mikołajki może okazać się idealnym wybrnięciem z sytuacji.

Czytnik e-book

E-czytanie staje się w Polsce coraz powszechniejsze. Nieograniczony dostęp do książek i możliwość ich kupna w kilka minut sprawia, że czytniki E-book opanowały rynek czytelnictwa. Jeżeli mężczyzna, którego zamierzamy obdarować lubi czytać, e-book może okazać się najlepszym prezentem.

Parę lat temu dostępne były niemal wyłącznie czytniki Amazon Kindle. Obecnie rynkowa oferta jest o wiele szersza i składa się z wielu różnych konstrukcji, w tym Polskiego czytnika Obsidian. Najtańsze z czytników kupimy za około 300 złotych. Jest to cena, w której będziemy w stanie kupić solidny i funkcjonalny czytnik od takich firm, jak: Kruger&Matz, Lark, Kiano, czy PocketBook.

Polecane prezenty na mikołajki dla mężczyzny

Jaki prezent na mikołajki dla mężczyzny?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *