Jaki prezent na mikołajki dla koleżanki?

Mikołajki zbliżają się dużymi krokami. Odpowiednio wczesne rozpoczęcie poszukiwań idealnego prezentu dla koleżanki pozwoli nam uniknąć stresu i kłopotu zakupów na ostatnią chwilę. Dobrze i rozważnie dobrany prezent na pewno sprawi radość koleżance. W artykule podajemy popularne propozycje prezentów na mikołajki dla koleżanki.

Pokrowiec na smartfon

Pokrowiec na smartfon to tani i funkcjonalny gadżet, który bez obaw możemy sprezentować koleżance. Przed wyborem pokrowca,etui, silikonowego case’a, czy innej ochronki pamiętajmy, żeby dokładnie sprawdzić model posiadanego przez koleżankę smartfona, a także dowiedzieć się, czy już przypadkiem nie ma kupionego ochraniacza.

Oferta różnego rodzaju ochronek do smartfonów jest bogata i bez problemu znajdziemy zarówno klasyczne etui, jak i barwne pokrowce w popularne motywy. Koszt pokrowca uzależniony jest od jego formy oraz modelu smartfona, do którego zamierzamy dopasować pokrowiec. Najtańsze z ochronek kupimy za około 15 złotych, podczas gdy najdroższe to wydatek rzędu 100 złotych.

Pokrowce mogą być wyposażone w ciekawe, dodatkowe funkcjonalności, jak np. okienko do szybkiego odczytywania wiadomości, pokrowce typu view, które pozwalają na wyświetlanie na pokrowcu pikselowych powiadomień, czy miejsce na schowanie rysika, który w zimie okazuje się nieocenioną pomocą przy sterowaniu smartfonem.

Elektryczna szczoteczka do zębów

Przed wyborem tego prezentu warto sprawdzić, czy koleżanka nie odbierze go jako insynuacji. Elektryczne szczoteczki do zębów to ciekawe prezenty, które chętnie kupujemy. Są niedrogie i znacznie ułatwiają poranną toaletę, poprawiając jednocześnie poziom higieny jamy ustnej i zębów.

Dobrej jakości elektryczną szczoteczkę do zębów kupimy już za około 60 – 100 złotych. W tej kwocie znajdziemy sprzęt wyposażony w stacje dokujące, funkcje masażu wodnego, czy ze specjalnymi konstrukcjami, które ułatwiają czyszczenie dziąseł oraz jamy ustnej. Na mikołajkowy prezent dla koleżanki polecamy szczoteczki AEG, Braun i Philips.

Bezprzewodowe słuchawki

słuchawki

Kolejny ciekawy i zdobywający coraz większą popularność gadżet, który idealnie nadaje się do sprezentowania koleżance. Bezprzewodowe słuchawki występują w wielu konstrukcjach. Przed zdecydowaniem się na prezent tego typu określmy, która budowa słuchawek najbardziej przypadnie do gustu naszej koleżance.

Możemy wyróżnić bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, nauszne i wokółuszne. Te pierwsze idealnie sprawdzają się do słuchania muzyki podczas codziennych podróży do szkoły, na studia lub do pracy, a także przy wielu innych czynnościach. Słuchawki nauszne i wokółuszne oferują większy komfort korzystania ze sprzętu. Konstrukcje wokółuszne proponowane są głównie do słuchania muzyki w domu – podczas korzystania z komputera lub do gamingu.

Polecanymi bezprzewodowymi słuchawkami, które świetnie nadadzą się na prezent dla koleżanki, są np. konstrukcje od firm Creative, Jabra, Philips, Sennheiser. Dobrej klasy bezprzewodowe słuchawki kupimy już za około 120 złotych.

Dyktafon

Nieco zapomniane urządzenie, które może znacząco ułatwić życie każdego studenta (uwaga: przed nagrywaniem prowadzących zajęć należy upewnić się, że wyrazili zgodę na rejestrowanie ich głosu – podczas wpadki łatwo wylecieć ze studiów lub szkoły).

Dyktafony doskonale nadają się do rejestrowania wykładów lub innych zajęć prowadzonych w formie ustnej. Dobrym pomysłem jest również nagrywanie na nich luźnych codziennych myśli, swoich przemyśleń, robienia list zakupowych i do wielu innych ciekawych zastosowań.

Dobry dyktafon, który nada się na mikołajkowy prezent dla koleżanki, kupimy już za około 100 złotych. Urządzenia z tej półki cenowej zaoferują świetne parametry rejestrowanego dźwięku, a także solidną konstrukcję i kompaktowe wymiary. Polecamy dyktafony firmy Philips, Olympus, Sony.

Odtwarzacz MP3

Jeżeli nasza koleżanka nie posiada smartfona lub nie używa go do słuchania muzyki, dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na sprezentowanie jej odtwarzacza MP3. Obecny rynek odtwarzaczy MP3 umożliwia przebieranie wśród pokaźnej oferty producentów. Najtańsze odtwarzacze kupimy już za około 10 złotych.

Polecamy zdecydować się na urządzenie o pojemnej pamięci wewnętrznej, długo trzymającej baterii, czytelnym oraz intuicyjnym interfejsie, a także oferującym odpowiednie parametry odtwarzanego dźwięku. Przyzwoite MP3 kupimy już za około 50 złotych, natomiast nieco lepsze odtwarzacze to wydatek rzędu 100 złotych. Polecamy firmy Transcend, SanDisk, Manta.

Polecane prezenty na mikołajki dla koleżanki

Jaki prezent na mikołajki dla koleżanki?
5 1