Jaki prezent na mikołajki dla dziewczyny?

Mikołajkowy prezent dla dziewczyny wymaga odpowiedniego przygotowania, wielu godzin analiz i przeprowadzenia gruntowych badań. Nie można przecież kupić dziewczynie pierwszego z brzegu mikołajkowego prezentu! W tekście poradzimy, jakie urządzenia warto wziąć pod rozwagę, wybierając prezent na mikołajki dla dziewczyny.

Cyfrowa ramka na zdjęcia

Ciekawy prezent dla każdej lubiącej wspominki dziewczyny. Cyfrowe ramki obecnie stają się coraz popularniejszymi urządzeniami. Po co stawiać zwykłą ramkę ze zdjęciem, skoro możemy powiesić cyfrową ramkę, która jest w stanie wyświetlać zdjęcia w sesjach? Cyfrowe ramki niwelują konieczność wywoływania zdjęć.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wraz ze wzrostem mody na wykonywanie i zapisywanie zdjęć głównie na nośnikach cyfrowych, ilość wywoływanych zdjęć znacznie spadła. W związku z tym powstały cyfrowe ramki do zdjęć.

Ceny cyfrowych ramek zaczynają się od około 200 złotych. Są to tablety, które wykonano w taki sposób, aby mogły non stop wyświetlać zadane zdjęcie bez przegrzewania się. Polecamy ramki firm Intenso, Hama i Lark.

Czytnik e-booków

ebook

Kolejny elektroniczny gadżet znacząco ułatwiający życie. E-czytanie staje się popularne i zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Dostęp do nieograniczonej bazy książek, niemęczący oczu ekran imitujący papier i kompaktowe wymiary to tylko nieliczne zalety czytników e-book.

Dobry czytnik kupimy już za około 300 złotych. W tej cenie otrzymamy dobrej klasy sprzęt, który w zupełności spełni nasze oczekiwania. Polecamy czytniki PocketBook, Kruger&Matz, Kobo, czy osławiony czytnik Kindle.

Słuchawki dokanałowe

Słuchawki dokanałowe to najpopularniejsze konstrukcje słuchawek będące obecnie w sprzedaży. Cechują je niskie koszta, wysokie parametry muzyki i kompaktowe wymiary. Każda dziewczyna lubi posłuchać dobrej muzyki.

Dobre jakościowo słuchawki dokanałowe kupimy już za około 50 złotych. Kwota ta w zupełności wystarczy na sprezentowanie eleganckich, trwałych słuchawek o dobrych parametrach prezentowanego dźwięku. Polecanymi konstrukcjami są te od firm Sony, Samsung, Creative i Sennheiser.

Stojak do tabletu

Nietypowy, jednak niezwykle funkcjonalny sprzęt, który szczególnie polecamy w przypadku ograniczonego budżetu na prezent mikołajkowy. Jeżeli nasza dziewczyna jest posiadaczką tabletu i często korzysta z niego podczas przygotowywania posiłków w kuchni lub do oglądania filmów i konsumowania internetowych treści, na pewno doceni komfort, jaki niesie za sobą postawienie tabletu na wygodnym stojaku.

Są to proste i często designerskie konstrukcje, które pozwalają utrzymywać tablet pod różnymi kątami (30/45/90 stopni). Droższe z nich pozwalają na regulację stopnia nachylenia tabletu względem podłoża, a także możemy umieszczać w nich smartfony. Najtańsze z nich kupimy za około 30 złotych, podczas gdy najdroższe stojaki to koszt około 100 złotych. Polecamy firmy Delock, Belkin, Unitek, Omega, Modecom, BlueLongue.

Ekspres kapsułkowy

Ekspres kapsułkowy to niewielkie urządzenie, które umożliwia parzenie kawy dzięki specjalnym, gotowym kapsułkom. Urządzenia tego typu to stosunkowo tanie ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym prosto i szybko zaparzymy ulubioną kawę tak, jak z pełnoprawnego sprzętu tego typu.

Ekspres kapsułkowy kupimy za około 150 – 300 złotych i w cenie tej otrzymamy solidne i elegancko prezentujące się urządzenie, zdolne do jednorazowego zaparzenia około 5 filiżanek na jednym zbiorniku wody. Polecamy firmy Krups i DeLonghi, które słyną ze sprzedaży najlepszych jakościowo i możliwie tanich ekspresów kapsułkowych.

Pendrive

Przenośna pamięć to nieco oklepany, jednak wciąż świetny mikołajkowy prezent. Któż z nas nie korzysta z dobrodziejstw tych niewielkich, pojemnych urządzeń? W ramach mikołajkowego prezentu dla dziewczyny, bez trudu znajdziemy designerski i pojemny pendrive, który okaże się świetnym urządzeniem podczas zgrywania i transportowania filmów, gier, zdjęć lub innych plików i danych.

Polecanym przez nas budżetem na mikołajkowy pendrive dla dziewczyny jest około 50 -100 złotych. W tej cenie kupimy elegancki i pojemny sprzęt, który pozwoli na przechowywanie pokaźnej ilości danych. Kupno pendrive’ów o małych pojemnościach mija się nieco z celem. Lepiej zainwestować i sprawić dziewczynie solidną pamięć przenośną o pojemności minimum 16 GB. Dzięki temu sprzęt okaże się bardziej funkcjonalny. Polecamy pamięci od firm SanDisk, Kingston, ADATA, GoodRam.

Polecane prezenty na mikołajki dla dziewczyny

Jaki prezent na mikołajki dla dziewczyny?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *