Jaki prezent do 450 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

W tym artykule opisujemy prezenty z najwyższej półki cenowej. 450 złotych to popularny budżet dla najdroższych prezentów, które prezentujemy sobie z okazji świat, urodzin lub innych okoliczności. Zapraszamy do przejrzenia naszego zestawienia.

Prezent do 450 zł dla niego

Odtwarzacz Blu-Ray

Mając do dyspozycji 450 złotych, bez problemu kupimy świetny odtwarzacz Blu-Ray oferujący odtwarzanie ze skalowaniem obrazu do jakości 4K, wyposażony w technologię 3D, Smart TV, łączność Wi-Fi, czy interfejs SmartHub. Każdy kinomaniak oraz amator dobrej jakości kina domowego na pewno doceni taki prezent. W podanej kwocie radzimy rozejrzeć się za odtwarzaczami Blu-Ray od firmy Samsung, LG, czy Sony.

Wieża

Dobrej jakości wieża z tunerem cyfrowym i dwoma mocnymi głośnikami nie powinna wynieść nas więcej niż planowany budżet. Jeżeli pragniemy sprawić najbliższemu high-endową wieżę stereo o mocy 30 W+ oraz dużą ilością interfejsów i obsługiwanych formatów, wówczas podany budżet powinien w pełni nas urządzić. Polecamy mini-wieże od firmy Panasonic, Blaupunkt, czy Philips.

Nawigacja GPS

Budżet do 450 złotych umożliwia kupno dobrej jakości nawigacji GPS z dożywotnią aktualizacją map. Dzięki temu prezentowane na wyświetlaczu trasy zawsze będą aktualne, a my bezpiecznie i możliwie najszybciej lub najtaniej dojedziemy do celu. Nawigacje do 450 złotych to z reguły najlepsze urządzenia tego typu w swojej klasie. Polecamy nawigacje GPS od firm Vordon, TomTom, Mio, czy Modecom.

Smartfon typu RUGGED

Smartfony typu RUGGED to inaczej urządzenia pancerne, które zdolne są do przetrwania upadku z wysokości, wstrząsów, zalania wodą lub innych uszkodzeń mechanicznych. Dzięki wytrzymałej obudowie z tworzyw sztucznych oferują naprawdę wysoki komfort użytkowania. Podzespoły w pancernych smartfonach stoją na przyzwoitym poziomie i oferują nam taką samą funkcjonalność jak klasyczne urządzenia z tego segmentu. W kwocie do 450 złotych bez trudu znajdziemy dobrej jakości sprzęt. Możemy również kupić samodzielną kieszeń lub etui na smartfon, lub tablet, który zmodernizuje już posiadany sprzęt.

Fotel biurowy lub gamingowy

Jeżeli obdarowywana osoba spędza większość dnia przed komputerem lub biurkiem, dobrym pomysłem będzie kupno dobrej jakości fotela biurowego lub gamingowego, który zadba o prawidłową postawę ciała, a jednocześnie zaoferuje maksymalny komfort podczas wielogodzinnej pracy lub rozgrywek. W kwocie do 450 złotych możemy wybierać między wieloma modelami o najróżniejszym designie, przeznaczeniu, czy oferowanych funkcjonalnościach.

Polecane prezenty do 450 zł dla niego

Jaki prezent do 450 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *