Jaki prezent do 400 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

W artykule podamy propozycje prezentów dla niej oraz dla niego do kwoty 400 złotych. Budżet ten pozwoli nam na kupno świetnego prezentu, który na pewno zostanie doceniony. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje prezentów do 400 złotych.

Prezent do 400 zł dla niego

Kamera cyfrowa

Cyfrowa kamera w kwocie do 400 złotych to jak najbardziej osiągalny sprzęt. Kamera tego typu pozwoli nam na rejestrowanie imprez okolicznościowych lub innych ciekawych sytuacji, a wszystko nagra w jakości HD. Ciekawą alternatywą jest kamera cyfrowa zawarta w mikroskopie, dzięki której odkryjemy i uchwycimy mikroświat. W podanym budżecie proponujemy urządzenia EasyPix oraz Celestron.

Compute stick

Za 400 złotych bez trudu znajdziemy komputery na pendrive, czyli tzw. compute sticki. Są to urządzenia wielkości przenośnych pamięci, oferujące możliwości porównywalne do low-endowych komputerów klasy PC. W kwocie do 400 złotych znajdziemy compute sticki wyposażone w 1 GB pamięci operacyjnej, porty HDMI oraz USB, dzięki którym połączymy je z monitorem oraz peryferiami, a także procesory taktujące z częstotliwością około 1.3 – 2 GHz wraz ze zintegrowanymi układami graficznymi. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się w przypadku nieskomplikowanych prac biurowych wykonywanych na komputerach, a ich ogromna mobilność sprawia, że stają się coraz popularniejsze. W kwocie do 400 złotych będziemy w stanie kupić compute sticki od firmy Intel, wyposażone w preinstalowany system Linux.

Mobilny skaner

Mobilne skanery to dosyć ciekawe urządzenia, które pozwolą nam na ręczne skanowanie ważnych dokumentacji, które łączą się z serwerami i desktopami za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. Mobilne skanery są kompaktowymi sprzętami, które z łatwością zmieszczą się do plecaka. Jeżeli obdarowywana osoba często jeździ w delegacje lub teren i regularnie pracuje z dokumentami, mobilny skaner może okazać się jednym z praktyczniejszych prezentów. W kwocie do 400 złotych bez trudu zaopatrzymy się w sprzęt Media-Tech, Brother, czy I.R.I.S.

Czytnik e-booków

400 złotych pozwala nam na kupno dobrej jakości czytnika e-booków, który dzięki pojemnej baterii oraz dużej ilości pamięci wewnętrznej umożliwi spokojne, niczym nieskrępowane czytanie. Podany budżet bez problemu wystarczy na kupno czytników od mniej popularnych, jednak polecanych firm, takich jak PocketBook, Kruger&Matz, czy Kiano.

Polecane prezenty do 400 zł dla niego

Prezent do 400 zł dla niej

Tablet

Tablet wydaje się wręcz idealnym urządzeniem na prezent. Wydając 400 złotych, możemy przebierać między tabletami od 7 do nawet 10 cali od mniejszych graczy na rynku. Doskonałym wyborem w podanym budżecie może być tablet Kiano, Lenovo, Kruger&Matz, czy Lark. Tablety w tym przedziale cenowym oferują od 4 do 8 GB pamięci wewnętrznej, system Android 4.4/5.0, około 5-godzinny czas pracy i całkiem wydajny procesor, który umożliwi bezproblemowe uruchomienie nawet bardziej zaawansowanych aplikacji, czy gier.

Smartband

Wydając 400 złotych na smartband, bez problemu znajdziemy wysokiej klasy inteligentną opaskę od czołowych graczy na rynku. Opaska w podanym budżecie zaoferuje nam dużą ilość funkcji związanych z life-loggingiem, monitorem aktywności, monitorem snu, sterowaniem smartfonem. Warto zainteresować się smartbandami od Jawbone, firmy Garmin, Fitbit, czy Huawei.

Ładowarka bezprzewodowa

Ładowarkę bezprzewodową kupimy w bardzo szerokim zakresie cenowym. Najtańsze z nich wyniosą nas około 50 złotych. W podanym budżecie bez problemu zmieścimy się z kupnem high-endowej ładowarki bezprzewodowej do smartfona, tabletu lub innego urządzenia mobilnego. Zasada działania ładowarki wykorzystuje zjawisko indukcji elektromagnetycznej. Wystarczy położyć na takiej ładowarce urządzenie, aby rozpoczęła ona ładowanie. Polecamy urządzenia firm Maxfield, Green Cell, Microsoft, czy Zens.

Bezprzewodowe słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki oferują maksymalny komfort słuchania muzyki lub e-booków. W kwocie do 400 złotych możemy wybierać spośród bezprzewodowych słuchawek nausznych, wokółusznych oraz dokanałowych. Wysoka jakość dźwięku połączona z ergonomią i wygodą powodują, że bezprzewodowe słuchawki coraz chętniej wykorzystywane są przy słuchaniu muzyki podczas uprawiania sportów, krzątaniu się po domu, czy do grania w gry. W podanym budżecie polecamy słuchawki JVC, Sony, Skullcandy, czy Natec.

Polecane prezenty do 400 zł dla niej

Jaki prezent do 400 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 (100%) 1 vote