Jaki prezent do 400 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

W artykule podamy propozycje prezentów dla niej oraz dla niego do kwoty 400 złotych. Budżet ten pozwoli nam na kupno świetnego prezentu, który na pewno zostanie doceniony. Poniżej prezentujemy najciekawsze propozycje prezentów do 400 złotych.

Prezent do 400 zł dla niego

Kamera cyfrowa

Cyfrowa kamera w kwocie do 400 złotych to jak najbardziej osiągalny sprzęt. Kamera tego typu pozwoli nam na rejestrowanie imprez okolicznościowych lub innych ciekawych sytuacji, a wszystko nagra w jakości HD. Ciekawą alternatywą jest kamera cyfrowa zawarta w mikroskopie, dzięki której odkryjemy i uchwycimy mikroświat. W podanym budżecie proponujemy urządzenia EasyPix oraz Celestron.

Compute stick

Za 400 złotych bez trudu znajdziemy komputery na pendrive, czyli tzw. compute sticki. Są to urządzenia wielkości przenośnych pamięci, oferujące możliwości porównywalne do low-endowych komputerów klasy PC. W kwocie do 400 złotych znajdziemy compute sticki wyposażone w 1 GB pamięci operacyjnej, porty HDMI oraz USB, dzięki którym połączymy je z monitorem oraz peryferiami, a także procesory taktujące z częstotliwością około 1.3 – 2 GHz wraz ze zintegrowanymi układami graficznymi. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się w przypadku nieskomplikowanych prac biurowych wykonywanych na komputerach, a ich ogromna mobilność sprawia, że stają się coraz popularniejsze. W kwocie do 400 złotych będziemy w stanie kupić compute sticki od firmy Intel, wyposażone w preinstalowany system Linux.

Mobilny skaner

Mobilne skanery to dosyć ciekawe urządzenia, które pozwolą nam na ręczne skanowanie ważnych dokumentacji, które łączą się z serwerami i desktopami za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. Mobilne skanery są kompaktowymi sprzętami, które z łatwością zmieszczą się do plecaka. Jeżeli obdarowywana osoba często jeździ w delegacje lub teren i regularnie pracuje z dokumentami, mobilny skaner może okazać się jednym z praktyczniejszych prezentów. W kwocie do 400 złotych bez trudu zaopatrzymy się w sprzęt Media-Tech, Brother, czy I.R.I.S.

Czytnik e-booków

400 złotych pozwala nam na kupno dobrej jakości czytnika e-booków, który dzięki pojemnej baterii oraz dużej ilości pamięci wewnętrznej umożliwi spokojne, niczym nieskrępowane czytanie. Podany budżet bez problemu wystarczy na kupno czytników od mniej popularnych, jednak polecanych firm, takich jak PocketBook, Kruger&Matz, czy Kiano.

Polecane prezenty do 400 zł dla niego

Jaki prezent do 400 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *