Jaki prezent do 250 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

Budżet oscylujący w okolicach 250 złotych na prezent plasuje go powyżej średniej najpopularniejszych kwot, jakie na ogół wydajemy, aby obdarowywać najbliższych. Mając do dyspozycji 250 złotych, z łatwością znajdziemy wysokiej jakości funkcjonalne i stylowe gadżety i urządzenia.

Prezent do 250 zł dla niego

Smartwatch

Smartwatche zalały rynek elektroniki użytkowej. Obecnie wiele firm- zarówno dużych rynkowych graczy, jak i mniejszych nie do końca znanych wszystkim marek, wypuściło swoje inteligentne zegarki. W kwocie do 250 złotych bez problemu kupimy nowoczesny smartwatch np. od polskiej firmy Kruger&Matz. Doskonałe wzornictwo, wyposażenie w najważniejsze oraz dodatkowe funkcje, a przede wszystkim długi czas funkcjonowania na jednym cyklu ładowania- co jest obecnie bolączką urządzeń tego typu. Na wszystko to możemy liczyć, wydając bardzo rozsądną jak na wearables kwotę 250 złotych.

lkomat

Doskonały prezent dla każdego imprezowego chłopaka, męża i mężczyzny. Jeżeli często zdarza się mu nie być do końca pewnym, czy może ruszyć w trasę lub pojechać samochodem do pracy, profesjonalny alkomat to idealne rozwiązanie. W kwocie do 250 złotych możemy wybierać między urządzeniami wielokrotnego użytku, które zaoferują nam możliwość dokładnej kalibracji oraz wynik pomiaru do setnych części promila. Pamiętajmy, że najważniejsze jest bezpieczeństwo na drodze. Alkomat to nie tylko przydatny gadżet, ale również dojrzały prezent.

Kierownica

Jeżeli obdarowywana osoba często gra w gry wyścigowe, czy to na PC’cie, czy jednej z konsol najnowszych generacji, dobrym pomysłem będzie wyposażenie jej w profesjonalny sprzęt do symulowania jazdy. Kierownice sprzedawane wraz z zestawami pedałów, czy dźwigni biegów podniosą poziom immersji (wczucia się w grę) i sprawią, że rozgrywka stanie się jeszcze bardziej emocjonująca. Doskonałym przykładem kierownic do 250 złotych mogą być kontrolery od firm Tracer, Logitech, czy Thrustmaster.

Zestaw myszka z klawiaturą

W kwocie do 250 złotych bez trudu znajdziemy solidny zestaw myszki z klawiaturą. Spotkamy się zarówno z zestawami gamingowymi, jak i biurowymi o podwyższonym komforcie korzystania podczas pracy z dokumentami. W podanym budżecie możemy przebierać między klawiaturami i myszkami bezprzewodowymi oraz przewodowymi. Możemy liczyć na wysokie rozdzielczości i czasy reakcji myszek, a także na klawiatury membranowe o wzmocnionych i stylistycznie ciekawych konstrukcjach. Ciekawymi zestawami myszy z klawiaturą mogą być urządzenia od firmy Logitech, A4, czy Microsoft.

Polecane prezenty do 250 zł dla niego

Jaki prezent do 250 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *