Jaki prezent do 150 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

Święta tuż tuż. Warto więc zawczasu pomyśleć o ciekawym i niebanalnym prezencie, który nie okaże się kolejną parą skarpetek. W tym krótkim tekście podamy kilka ciekawych propozycji w cenie do 150 złotych.

Prezenty do 150 złotych dla niego

Wybór prezentów dla mężczyzn z reguły ogranicza się do elektronicznych gadżetów. W opisywanej w artykule kwocie jesteśmy w stanie kupić wiele ciekawych elektronicznych prezentów, które na pewno wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych osób.

Słuchawki

Za 150 złotych jesteśmy w stanie kupić dobrej jakości słuchawki- sportowe, do grania w gry, kompletne headsety z mikrofonem, czy popularne pchełki. W podanym budżecie kupimy również przyzwoite słuchawki Bluetooth. Przykładem popularnych słuchawek mieszczących się w podanej kwocie mogą być futurystyczny headset z wieczystą gwarancją Koss Porta Pro, słuchawki Creative HS, czy z mniejszych konstrukcji zachwalane słuchawki AKG K518.

Odtwarzacz MP3

Będąc w temacie muzyki, nie możemy pominąć odtwarzaczy MP3, które w dalszym ciągu okazują się częstymi i trafnymi prezentami. Oczywiście o ile najczęściej słuchamy muzyki ze smartfonów, o tyle odtwarzacze MP3 przydają się wszędzie tam, gdzie liczą się kompaktowe wymiary. Poza tym odtwarzacze MP3 są świetne do uprawiania sportów lub słuchania muzyki w ekstremalnych warunkach. W kwocie do 150 złotych kupimy porządny odtwarzacz. Przykładowo może być to odporny odtwarzacz Transcend z 8 GB pamięci RAM lub miniaturowy odtwarzacz MP3 Lenco Xemio.

Głośnik bluetooth

Kolejny muzyczny prezent. W kwocie do 150 złotych kupimy naprawdę dobry głośnik oferujący wysoką jakość dźwięku, odpowiednią moc, a przede wszystkim pojemny akumulator, który wystarczy na wiele godzin pracy. Głośniki Bluetooth to doskonały sprzęt na imprezy plenerowe, czy spotkania ze znajomymi, na których nie mamy dostępu do regularnego systemu audio. Połączenie głośniczka Bluetooth wraz ze smartfonem może być również świetnym sposobem na słuchanie radia. Wydając 150 złotych na sprzęt tego typu, możemy pokusić się o ciekawą konstrukcję MediaTech.

Gamingowa klawiatura

Wydając 150 złotych, możemy znaleźć również dobrą gamingową klawiaturę, która okaże się idealnym prezentem dla każdego zapalonego gracza. Kwota 150 złotych na klawiaturę do grania nie jest wygórowana, a pozwoli nam kupić designerski i funkcjonalny sprzęt ułatwiający niejedną potyczkę. W opisywanym budżecie znajdziemy również gotowe zestawy klawiatury i myszki do grania.

Polecane prezenty do 150 zł dla niego

Jaki prezent do 150 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *