Jaki prezent do 150 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

Święta tuż tuż. Warto więc zawczasu pomyśleć o ciekawym i niebanalnym prezencie, który nie okaże się kolejną parą skarpetek. W tym krótkim tekście podamy kilka ciekawych propozycji w cenie do 150 złotych.

Prezenty do 150 złotych dla niego

Wybór prezentów dla mężczyzn z reguły ogranicza się do elektronicznych gadżetów. W opisywanej w artykule kwocie jesteśmy w stanie kupić wiele ciekawych elektronicznych prezentów, które na pewno wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych osób.

Słuchawki

Za 150 złotych jesteśmy w stanie kupić dobrej jakości słuchawki- sportowe, do grania w gry, kompletne headsety z mikrofonem, czy popularne pchełki. W podanym budżecie kupimy również przyzwoite słuchawki Bluetooth. Przykładem popularnych słuchawek mieszczących się w podanej kwocie mogą być futurystyczny headset z wieczystą gwarancją Koss Porta Pro, słuchawki Creative HS, czy z mniejszych konstrukcji zachwalane słuchawki AKG K518.

Odtwarzacz MP3

Będąc w temacie muzyki, nie możemy pominąć odtwarzaczy MP3, które w dalszym ciągu okazują się częstymi i trafnymi prezentami. Oczywiście o ile najczęściej słuchamy muzyki ze smartfonów, o tyle odtwarzacze MP3 przydają się wszędzie tam, gdzie liczą się kompaktowe wymiary. Poza tym odtwarzacze MP3 są świetne do uprawiania sportów lub słuchania muzyki w ekstremalnych warunkach. W kwocie do 150 złotych kupimy porządny odtwarzacz. Przykładowo może być to odporny odtwarzacz Transcend z 8 GB pamięci RAM lub miniaturowy odtwarzacz MP3 Lenco Xemio.

Głośnik bluetooth

Kolejny muzyczny prezent. W kwocie do 150 złotych kupimy naprawdę dobry głośnik oferujący wysoką jakość dźwięku, odpowiednią moc, a przede wszystkim pojemny akumulator, który wystarczy na wiele godzin pracy. Głośniki Bluetooth to doskonały sprzęt na imprezy plenerowe, czy spotkania ze znajomymi, na których nie mamy dostępu do regularnego systemu audio. Połączenie głośniczka Bluetooth wraz ze smartfonem może być również świetnym sposobem na słuchanie radia. Wydając 150 złotych na sprzęt tego typu, możemy pokusić się o ciekawą konstrukcję MediaTech.

Gamingowa klawiatura

Wydając 150 złotych, możemy znaleźć również dobrą gamingową klawiaturę, która okaże się idealnym prezentem dla każdego zapalonego gracza. Kwota 150 złotych na klawiaturę do grania nie jest wygórowana, a pozwoli nam kupić designerski i funkcjonalny sprzęt ułatwiający niejedną potyczkę. W opisywanym budżecie znajdziemy również gotowe zestawy klawiatury i myszki do grania.

Polecane prezenty do 150 zł dla niego

Prezenty do 150 złotych dla niej

Wybór prezentu dla niej jest nieco bardziej skomplikowany. Tutaj również zdecydowanie częściej sięgamy po elektroniczne gadżety dedykowane paniom. Wydając na prezent kwotę do 150 złotych, jesteśmy w stanie przebierać między ciekawymi prezentami o wielu zastosowaniach.

Blender

W podanej kwocie z łatwością znajdziemy wiele ciekawych sprzętów elektronicznych, które na pewno przydadzą się w kuchni. Przykładem może być wielofunkcyjny, mocny i ergonomiczny blender z zestawem końcówek, który przyda się do pienienia mleka, miksowania potraw, sosów i dipów, a także do mielenia orzechów, kawy, czy wyciskania soków z owoców.

Smartband

Podczas ogromnej fali popularności smart urządzeń wearables, warto pomyśleć o taniej inteligentnej opasce. Mając do wydania 150 złotych na prezent, bez problemu znajdziemy smart opaski firmy Unitra, czy Kruger&Matz, które okażą się doskonałym uzupełnieniem treningów. Pozwolą mierzyć tętno, czas wykonywanych ćwiczeń, zaoferują sleep tracker, sterowanie smartfonem, a zbierane podczas dnia dane przedstawią w czytelnych wykresach i zestawieniach.

Lokalizator GPS

Kolejny przydatny gadżet, który z powodzeniem możemy sprezentować często gubiącej się drugiej połówce lub innej pani mającej problemy z orientacją podczas biegów przełajowych, czy wypraw na grzyby. Minilokalizatory to niewielkie urządzenia śledzące aktualną pozycję dzięki trackingowi GPS- sygnałowi satelitarnemu. Bez problemu wskażą naszą pozycję nawet w gęstym lesie i pozwolą wyjść z opresji obronną ręką.

Zestaw głośnomówiący

Doskonały prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W omawianej kwocie bez problemu znajdziemy wysokiej klasy zestaw, który pozwoli nam na prowadzenie nieskrępowanych, komfortowych i bezpiecznych rozmów podczas prowadzenia samochodu. Przykładem mogą być produkty Jabra, Parrot, XBLITZ, czy Plantronics. Zestaw głośnomówiący świetnie sprawdza się jako gadżet dla zawodowych kierowców oraz pań regularnie jeżdżących w dłuższych trasach. Z zestawu głośnomówiącego możemy również korzystać w domu- wykonując prace domowe, czy uprawiając jogging.

Polecane prezenty do 150 zł dla niej

Jaki prezent do 150 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *