Jaki prezent do 100 zł – dla niego i niej? Co wybrać?

Prezentem do 100 zł może być np. kamera internetowa. Ciekawy będzie też podarunek w postaci okularów 3D, dzięki którym można wejść w wirtualną rzeczywistość. Zarówno panie jak i panowie ucieszą się z odtwarzacz MP3 lub MP4, np. takiego, który liczy również kroki i spalone kalorie.

Prezent dla niej

Kamera internetowa

Utrzymywanie kontaktów ze znajomymi będzie jeszcze łatwiejsze, jeśli kupisz swojej dziewczynie kamerę internetową. Można jej używać zaraz po podłączeniu do portu USB. Została wyposażona w technologię „Plug&Chat”, która umożliwia natychmiastowe działanie. Dzięki tej kamerze rozmowy można prowadzić w jakości HD, w rozdzielczości 720p. W morele.net znajdziesz kamerę Creative Live! Cam Sync HD już za 59 zł.

Pokrowiec na czytnik e-booków z lampką

Dla kobiety lubiącej korzystać z czytnika e-booków dobrym prezentem będzie eleganckie etui na urządzenie. Pokrowiec C-Tech jest zaprojektowany dla Kindle 6 Touch. Dodatkowe wyposażenie etui to lampka, dzięki której czytanie stanie się możliwe w każdym miejscu. Etui ze sztucznej skóry chroni czytnik przed urazami mechanicznymi i zabrudzeniami. Specjalnie dostosowany pokrowiec ma wycięcia dla wszystkich złączy oraz przycisków.

Odtwarzacze MP3

Odtwarzacz MP3 Natec z wyświetlaczem LCD i wbudowanym czytnikiem kart SD oraz pamięcią wewnętrzną 4 GB kupisz za 53 zł w morele.net. Został on wyposażony w funkcję nagrywania dźwięku i głosu. Ma wtyczkę USB i odtwarza formaty WMA i mp3. Odtwarzacz o nieco większej 8 GB pamięci Manta Multimedia ma też dodatkowe funkcje: służy jako nośnik pamięci lub czytnik e-booków. Ma też radio FM. Za niecałe 79 zł kupisz odtwarzacz Trevi, który idealnie nadaje się dla sportowców. Jest bowiem wyposażony w funkcjonalny zacisk. Ma też gniazdo pamięci na karty micro SD do 32 GB. Jest zasilany akumulatorem litowym, dzięki czemu odtwarza muzykę przez wiele godzin. Odtwarzacz MP3 Intenso Music Dancer ma pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB i kosztuje 91 zł. Został wyposażony w baterię działającą nawet przez 8 godzin. Można ją ładować wielokrotnie, to model Li-Poly.Odtwarza formaty MP3 i WMA. Ma klip, którym można go przymocować do ubrania. Blokada zabezpieczy przed przypadkowym włączeniem lub wyłączeniem urządzenia. Ma ono również wbudowany tryb odtwarzania losowego (shuffle). Ostatni z polecanych odtwarzaczy to Manta Multimedia przeceniony w morele.net z 70 zł na niecałe 60 zł. Jego pojemność to 8 GB. Na tym urządzeniu można nie tylko odtwarzać muzykę, ale też oglądać zdjęcia i wyświetlać filmy. Zasilane jest akumulatorem litowo-jonowym, dzięki czemu nie są do niego potrzebne baterie. Dla posiadaczek odtwarzacz iPod Touch 4. generacji bardzo dobrym prezentem będzie też etui zaprojektowane specjalnie na ten model. Jest ono dostępne w różnych kolorach i kosztuje niecałe 53 zł.

Polecane prezenty do 100 zł dla niej

Prezent dla niego

Odtwarzacze MP4

Mężczyzna ucieszy się z odtwarzacza MP4. Odpowiedni prezent dla pana uprawiającego sport to urządzenie Natec o pojemności 4 GB. Dostępne za 76 zł ma wbudowane radio FM. Charakteryzuje je możliwość nagrywania dźwięku i głosu. Ma aż 8 ustawień equalizera i obsługuje formaty wideo AVI. Dodatkowo jest wyposażone w krokomierz, który oblicza ilość spalonych kalorii. Niewielki odtwarzacz MP4 Sencor ma ekran o przekątnej 3,8 cm. Można na nim odtwarzać filmy i oglądać zdjęcia. Wbudowana pamięć wewnętrzna to 4 GB, a koszy to 79 zł. Urządzenie rozpoznaje formaty MP3, WMA, wideo, formaty zdjęciowe, a także tekstowe. Ma wbudowane radio z pamięcią stacji i dyktafon. Może też nagrywać to, co jest puszczane w radio. Odtwarzacz jest wyposażony w funkcję programowania odtwarzania i equalizer.

Słuchawki dla graczy

Panowie, którzy lubią rozrywkę, jaką są gry, ucieszą się ze specjalnych słuchawek dla graczy. Model Sharkoon SharkZone H10 ma duże, 40 mm głośniki, które zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku. Dzięki niemu łatwiej będzie zlokalizować przeciwników w wielu grach wideo. Słuchawki zawierają mikrofon. Zapewniają praktycznie całkowite wygłuszenie dźwięków dochodzących z zewnątrz. Zostały wyposażone w pokrętło sterowania głośnością wraz z przyciskiem wygłuszania mikrofonu. Mikrofon został zamontowany na wyginanym pałąku. Kolejne słuchawki dedykowane graczom ze wbudowanym mikrofonem to model Genius HS-G500V do kupienia za 69 zł w morele.net. Pasmo przenoszenia dźwięku to 20-20000 Hz o czułości 105 dB i impedancji 32 ohm.

Okulary 3D do smartfona

Trójwymiarowe okulary, dzięki którym można wejść do wirtualnej rzeczywistości, to interesujący prezent dla mężczyzny. Każdy pan zechce wejść w świat 3D, gdzie może oglądać zdjęcia i filmy w trójwymiarze bądź grać w trójwymiarowe gry. Okulary działają razem ze smartfonem i kosztują niecałe 57 zł. FreeHANDS G1 zapewnia prostą i intuicyjną obsługę. Są też wygodne w użyciu: elementy stykające się bezpośrednio z ciałem, czyli nosem i czołem, zostały pokryte materiałem przyjemnym w dotyku. Dzięki FreeHANDS samemu można tworzyć materiały w trójwymiarze. Oznacza to zamianę zwykłego filmu na wersję 3D. Podobnie można zrobić ze zdjęciem. Taki materiał znajomi obejrzą z chęcią.

Polecane prezenty do 100 zł dla niego

Jaki prezent do 100 zł – dla niego i niej? Co wybrać?
5 1