Jaki piekarnik do zabudowy do 1000 zł? Ranking 5 modeli

Niezależnie od tego, czy chodzi o świąteczne wypieki, czy przygotowanie aromatycznej pieczeni na niedzielny obiad, nie obejdzie się bez dobrego piekarnika. Co jednak, jeśli dopiero przymierzamy się do jego zakupu? Jak nie zginąć w ogromnej ilości ofert? Sprawdź nasze zastawienie modeli cieszących się największą popularnością i wybierz najlepszy piekarnik!

Nowoczesne kuchnie stawiają raczej na bardziej kompaktowe, całościowe rozwiązania. Dlatego też urządzenia AGD do zabudowy cieszą się coraz większą popularnością. Piekarniki w słupku lub z możliwością montażu pod blatem można dopasować do mebli. Natomiast dzięki dostępnej ilości kolorów można je z łatwością wkomponować w ogólną stylistykę naszej kuchni.

Jednak, jeśli mówimy już o nowoczesnej kuchni, warto też postawić na nowoczesne rozwiązania. Intuicyjny panel sterowania to podstawa – obsługa urządzenia powinna być łatwa i przyjemna, a nie zmuszać nas do ciągłego wertowania instrukcji obsługi. Nowoczesne rozwiązania, to oczywiście też funkcje, które pozwolą przygotować nawet najbardziej wymyślne potrawy. Z pewnością można zaliczyć do nich termoobieg, funkcję gotowania na parze i rozmrażania, a także grill i funkcję mikrofali. Jak widać, piekarnik może zastąpić inne urządzenia, jak np. kuchenkę mikrofalową, dlatego warto dokonać przemyślanego zakupu, którym będziemy cieszyć się przez długie lata.

Wybierając najlepszy piekarnik warto też zwrócić uwagę na rodzaj prowadnic. Może to znacznie wpłynąć na komfort obsługi, gdyż wyjmowanie gorących potraw z piekarnika może być nie lada wyzwaniem. Większość piekarników do 1000zł oferuje prowadnice drabinkowe lub teleskopowe. Te drugie są wygodniejsze, gdyż pozwalają bez wysiłku wysunąć blachę (mamy tu do czynienia z podobnym mechanizmem jak w zwykłych szufladach).

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji piekarników do 1000zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Amica, Candy, Beko, Electrolux oraz Whirlpool wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych piekarników do zabudowy do 1000zł!

Ranking 5 piekarników do zabudowy do 1000 zł

Sprawdź pełną ofertę piekarników na stronie morelenet

Jaki piekarnik do zabudowy do 1000 zł? Ranking 5 modeli
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *