Jaki pendrive 64 GB z USB 3.0? Ranking 5 najlepszych modeli.

Kiedyś do przenoszenia plików służyły nam dyskiety, potem płyty, a teraz najbardziej uniwersalnym i jednym z najmniejszych nośników danych jest właśnie pendrive.

Pendrive na przestrzeni lat zwiększyły swoją powierzchnię na której mogą zmieścić pliki. Kiedyś standardem było 1 GB czy 2 GB, a teraz normą jest minimum 16 GB czy nawet 64 GB. Różnią się one kształtem, ceną, parametrami i prędkością. Powstaje pytanie, czym się w takim razie kierować przy wyborze pendrive 64 GB z USB 3.0?

pendrive 64 gb

Przede wszystkim zwróć uwagę na prędkości podane przez producenta jeśli będą mocno zawyżone, a cena podejrzanie niska na tle konkurencji, to najprawdopodobniej nie spełni on twoich oczekiwań. Warto nadmienić, że teraz standardem jest złącze USB 3.0, które zapewnia przepustowość do 5 Gbitów (625 MB/s). Przy czym należy pamiętać, że jest ono kompatybilne z USB 2.0, więc taki pendrive bez problemu będzie działał również z starszym portem.

Dla tych którzy nie odnajdują się w tych wszystkich liczbach, zależnościach i innych parametrach przygotowaliśmy zestawienie. Prezentuje ono najlepsze modele oferujące najlepszy współczynnik wydajności do ceny.

Ranking 5 modeli pendrive 64 GB z USB 3.0

Jaki pendrive 64 GB z USB 3.0? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *