Jaki odkurzacz pionowy do 400 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Jeśli szukasz sposobu, aby z łatwością utrzymać czystość swoich podług, wybierz odkurzacz pionowy! Wygodna konstrukcja sprawia, że nie tylko będzie zajmował mało miejsca, ale sprawi, że codzienne porządki staną się o wiele przyjemniejsze. Nie wiesz jaki odkurzacz pionowy kupić? Sprawdź zestawienie najpopularniejszych modeli!

Odkurzacze pionowe stanowią ciekawą alternatywę dla zwykłych, standardowych odkurzaczy. Różni je przede wszystkim konstrukcja, która w wielu sytuacjach stanowi ich duży atut. Przede wszystkim zajmują mniej miejsca, dzięki czemu można je łatwiej przechowywać (będą świetnym rozwiązaniem do małych mieszkań).

Urządzenia te są też bardzo zwrotne, można nimi z łatwością manewrować po każdej powierzchni. Nie trzeba ciągnąć za sobą całego odkurzacza, więc sprzątanie np. w piętrowym domu może być znacznie łatwiejsze. Dodatkowo ten typ odkurzacza bardzo dobrze sprawdzi się dla osób mających problemy z kręgosłupem, gdyż nie wymaga schylania. Co więcej, jeśli masz w domu psa lub kota, bez problemu pozwoli pozbyć się sierści z dywanu.

Na co zwrócić uwagę?

W ofercie odkurzaczy pionowych do 400 zł, mamy zwykle do czynienia z urządzeniami akumulatorowymi, za którymi nie ciągnie się kabel, co wpływa dodatnio na komfort pracy. Ciekawą propozycją są wersje 2 w 1, które pozwalają także na odkurzanie ręczne. Dzięki temu szybko posprzątasz nie tylko podłogi, ale także okruchy z blatu lub kurz z mebli. Większość modeli jest bezworkowa i posiada odpowiedni pojemnik na zabrudzenia. Dużym plusem jest też cicha praca.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych odkurzaczy pionowych porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Hyundai, Dyson, Philips, Bosch, Zelmer wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem.
Sprawdź top 5 najpopularniejszych odkurzaczy pionowych do 400 zł!

Ranking 5 odkurzaczy pionowych do 400 zł


Jaki odkurzacz pionowy do 400 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.2 (63.16%) 19 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *