Jaki młynek do 100 zł? Ranking 5 młynków do kawy.

Dla niektórych dzień bez kawy jest dniem straconym, a do wyboru mamy wiele rodzajów i sposobów przyrządzenia tego czarnego napoju. Gotowa kawa parzona może z czasem stracić swój aromat i intensywność, dlatego zawsze możemy skorzystać z młynka do kawy, który zagwarantuje świeży i wspaniały smak każdego dnia.

Wybierając młynek do kawy warto brać pod uwagę kilka czynników. Im większa jest wartość mocy, tym więcej ziaren można zmielić podczas jednego użycia. Jeżeli chodzi o prędkość mielenia, można by intuicyjnie zakładać, że im jest większa tym lepiej. Okazuję się, że jest odwrotnie, gdyż duża prędkość powoduje nagrzewanie się ziaren, a co za tym idzie kawa traci swój aromat. Na rynku mamy też duży wybór młynków o różnej pojemności – wszystko zależy od tego jak dużo kawy chcemy jednorazowo zmielić.

Planujesz zakup młynka do kawy do 100 zł i zastanawiasz się jaki model wybrać? Przygotowane przez nas zestawienie porównuje je pod względem informacji takich jak moc oraz pojemność. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród młynków marek takich Clatronic, Sencor, MPM, Bosch, Selectra, Eldom wybraliśmy te najczęściej kupowane. Sprawdź ranking pięciu najpopularniejszych młynków do kawy!

Ranking 5 młynków do 100 zł

Sprawdź pełną ofertę popularnych młynków do kawy na stronie morelenet

Jaki młynek do 100 zł? Ranking 5 młynków do kawy.
5 2