Jaki laptop 13 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.

Zastawiasz sie nad zakupem 13-calowego laptopa? Sprawdź dlaczego warto go kupić i porównaj najpopularniejsze modele!

13-calowy laptop ma idealne rozmiary by dobrze sprawdzić się jako przenośny komputer. Nie jest ciężki a jego kompaktowe rozmiary sprawiają, że łatwo będzie można go zapakować do torebki, teczki lub torby podróżnej. Nie trzeba specjalnie dźwigać dodatkowej torby na laptopa, przez co z bezproblemowo można zabierać go codziennie ze sobą do pracy, szkoły lub na uczelnie. Ponadto może być też idealnym towarzyszem długich i męczących podróży, gdyż można go z łatwością wydobyć z torby i umilić sobie czas oglądaniem filmów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze laptopa 13 cali?

Laptop o 13-calowej matrycy może śmiało konkurować z tak popularnymi teraz tabletami. Ma nieco większe rozmiary, co można jednak odczytać, jako zaletę, gdyż zwiększa to komfort pracy, ale nie na tyle duże, by nie można go zawsze mieć przy sobie. Co więcej do dyspozycji jest zwykle więcej pamięci, większa wydajność, a wybór aplikacji i funkcji jest o wiele bardziej bogaty. Warto też wspomnieć o dość oczywistej rzeczy jaką jest klawiatura. Mimo, że co raz więcej urządzeń posiada dotykowy panel, nie każdy dobrze sobie nim radzi. Dlatego możliwość skorzystania z standardowej klawiatury będzie stanowić na korzyść laptopa.

Mimo niewielkich rozmiarów jest to w pełni funkcjonalny laptop. Stanowi idealną równowagę pomiędzy użytecznością a mobilnym charakterem. W zależności od budżetu i naszych potrzeb, można znaleźć świetne urządzenie w odpowiadającym nam przedziale cenowym. Oczywiście, może nie nadaje się jako laptop dla grafika lub architekta, ale mimo to można wybrać odpowiednią konfiguracje podzespołów, że będzie idealnym przenośnym komputerem do pracy, nauki lub rozrywki.

Spośród projektorów najpopularniejszych producentów, takich jak takich takich Lenovo, MSI, Asus, Apple, Dell, Toshiba oraz Hewlett-Packard wybraliśmy pięć propozycji laptopów 13-calowych. By ułatwić wybór najlepszego urządzenia, poniższe zestawienie porównuje je pod względem najważniejszych informacji. Sprawdź zestawienie pięciu laptopów 13-calowych!

Ranking 5 laptopów 13 cali

Jaki laptop 13 cali? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.7 (73.33%) 3 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *