Jaki komputer do World of Warcraft? Wymagania minimalne i zalecane.

World of Warcraft miał swoją premierę 23 listopada 2004 roku. W 2014 miał swoją premierę już 5 dodatek World of Warcraft: Warlords of Draenor. Gra jest z gatunku MMORPG stworzoną przez Blizzard Entertainment. Jej akcja toczy się w świece Azerroth, który jest podzielony na 6 stref. Między kontynentami przemieszczamy się statkami lub zeppelinami. W grze mamy do dyspozycji dwie frakcje Przymierze i Horda. W grze mamy do dyspozycji szereg ras i klas postaci.

Doczekaliśmy się już piątego dodatku Warlords of Draenor. Dodatek podniesie maksymalny poziom do 100. Dodana została nowa kraina Draenor, która została podzielona na 7 części. Dostęp do Deaenor będzie możliwy dla osób posiadających 90 poziom postaci. W WoD (Worlord of Draenor) Blizzard postanowił zaktualizować wygląd ras i ich animacje. Silnik graficzny nie reprezentuje najlepszej grafiki, więc starsze PC spokojnie dadzą radę. Spadek FPS’ów przy rekomendowanym sprzęcie możemy jedynie uświadczyć przy dużej liczbie graczy na battlegroundzie lub na 25 osobowym raidzie.

Podstawowe sterowanie postacią  jest dość łatwe inaczej jest w przypadku PvP. PvP wymaga od gracza zaznajomienia się z dużą liczbą skilów i ich odpowiednim zbindowaniem. Na zwykłej klawiaturze zbindowanie wszystkich skilów jest praktycznie niemożliwe. Do gier PvP są stosowane specjalne addony, które mają możliwość ustawienia pod jednym klawiszem ciągłości skilów.

Minimalne wymagania World of Warcraft:

  • System operacyjny: Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E8500 3.16 GHz lub AMD Phenom II X3 720 2.8 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 440 lub AMD Radeon HD 5670
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Wolne miejsce: 45 GB

Rekomendowane wymagania World of Warcraft:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
  • Procesor: Intel Core i5-3330 3.20 GHz lub AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 750 Ti lub AMD Radeon R7 260X
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wolne miejsce: 45 GB

Wyżej wymienione wymagania nie są wymagające jak na MMORPG w którą gra blisko 10 mln ludzi.

Aby uzyskać pełne zadowolenie z grania w WoW’a nie potrzeba posiadać komputera z najwyższej półki. Przy komputerze rekomendowanym oraz szybkim łączu internetowym rozgrywka będzie na wysokim poziomie oraz będzie nam umilać wiele godzin spędzonych przed monitorem.

Polecane zestawy komputerowe do World of Warcraft

Jaki komputer do World of Warcraft? Wymagania minimalne i zalecane.
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *