Jaki komputer do Mortal Kombat X? Wymagania sprzętowe.

Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona bardzo popularnej serii gier walki. W 2011 roku nastąpiła wyczekiwana reaktywacja tego znanego cyklu dokonana przez Studio NetherRealm. Gra Mortal Kombat X również została wyprodukowana przez wspomniane studio. Co ważne, premiera gry odbyła się równocześnie w wersji na konsole i PC. Gracze komputerowi nie zostali potraktowani przez producentów po macoszemu, nie musieli także czekać dłużej niż pozostali miłośnicy serii.

mkx

Mortal Kombat X nie odbiega od poprzednich części w kwestiach ogólnych. Nie zmieniły się zasady ani cel gry. W dalszym ciągu zabawa polega na odbywaniu pojedynków z potężnymi i zróżnicowanymi w umiejętnościach wrogami. Potyczki są oczywiście szalenie spektakularne i dość brutalne, często kończy je kultowe fatality.
Gracz ma do wyboru tryb jednoosobowy, multiplayer na wspólnym ekranie oraz rozgrywkę wieloosobową w trybie sieciowym. Gra w trybie sieciowym doczekała się licznych usprawnień i nowych możliwości. Gracze mogą wcielić się w różne postacie i frakcje, które ścierają się w ramach walki o dominację w ujęciu globalnym.

Warto wiedzieć!
Warto wiedzieć! Mortal Kombat X oferuje również bardzo ciekawą kampanię fabularną. Pojedynki są urozmaicone przerywnikami fabularnymi, które pozwalają znacznie lepiej poznać przeciwników.

Mortal Kombat X wygląda zdecydowanie lepiej od poprzedniej części. Odświeżona grafika i atrakcyjne przerywniki filmowe cieszą oko, ale również podnoszą wymagania, jakie musi spełnić komputer, by udźwignąć grę. Na pochwałę zasługują precyzyjnie dopracowane detale, tekstury, dobrze wykonane cienie, filtracje oraz wygładzanie krawędzi. Gracze komputerowi mogą dowolnie ustawić wspomniane parametry w zależności od sprzętu, jakim dysponują i korzystać z rozgrywki na minimalnych, średnich lub maksymalnych parametrach. Oczywiście najlepsze wrażenie gra robi wówczas, gdy zostanie uruchomiona na ustawieniach maksymalnych na dobrze wybranym sprzęcie.

Warto wiedzieć!
Mortal Kombat X najlepiej grać przy użyciu pada. Istnieje oczywiście możliwość gry przy wykorzystaniu klawiatury i myszy, ale jest to mało komfortowe rozwiązanie.

Mortal Kombat X znacząco różni się od poprzedniej odsłony gry. Warto przyjrzeć się bliżej minimalnym i rekomendowanym wymaganiom sprzętowym.

Wymagania minimalne Mortal Komabt X:

  • System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8  64-bitowy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz albo Intel Core i5 750 2,66 GHz
  • Pamięć RAM: 3 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5850
  • Miejsce na dysku twardym:  25 GB.

Wymagania rekomendowane Mortal Kombat X:

  • System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8  64-bitowy
  • Procesor: Intel Core i7-3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4,0 GHz
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7950
  • Miejsce na dysku twardym: 40 GB.

Poza tym gra w trybie sieciowym wymaga stabilnego połączenia internetowego. Połączenie to jest również wymagane do aktywacji produktu w systemie Steam.

Mortal Kombat X to jedna z najpopularniejszych gier w swojej klasie. Zapewnia wiele godzin ekscytującej i dynamicznej rozgrywki. Użytkownicy PC-tów powinni przyłożyć się do poprawnej konfiguracji sprzętu, by w pełni cieszyć się grafiką, dynamiką i efektownymi potyczkami.

Polecane zestawy komputerowe Mortal Kombat X

Jaki komputer do Mortal Kombat X? Wymagania sprzętowe.
5 1
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net