Jaki komputer do FIFA 15? Wymagania sprzętowe.

Kolejne odsłony gry FIFA stale przyciągają przed komputery i konsole szerokie grono odbiorców, czemu trudno się dziwić. Gra za każdym razem dostarcza wiele godzin rozrywki i sportowych emocji. W przypadku FIFY 15 oczekiwania graczy na PC są tym bardziej wygórowane.

Jaki komputer do FIFA 15? Wymagania sprzętowe.

 FIFA 15 Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/8.1 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2,4 GHz
 • RAM: 4 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 15,0 GB
 • Obsługiwane karty graficzne spełniające wymagania minimalne: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
 • DirectX: 11.0

FIFA 15 Rekomendowane wymagania:

 • System operacyjny: Windows Vista/7/8/8.1 (64-bitowy)
 • Procesor: Intel i5-2550K @ 3,4 GHz
 • RAM: 8 GB
 • Miejsce na dysku twardym: 15,0 GB
 • Obsługiwane karty graficzne: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
 • DirectX: 11.0

FIFA 15 to już dwudziesta druga część kultowych i niemal legendarnych symulatorów rozgrywek piłki nożnej. Ogólne zasady gry pozostają niezmienne – gracz obejmuje kierownictwo nad drużyną piłkarską i prowadzi grę na murawie. To jeszcze nie wszystko. Do wyboru jest bowiem wiele trybów gry: można rozwijać karierę menedżerską, działać jako pojedynczy zawodnik w trybie „Zostań Gwiazdą”, odbywać pojedyncze spotkania sportowe oraz uczestniczyć w rozgrywkach na platformie online.

Ta odsłona popularnej serii, zarówno na komputerach, jak również na konsolach, działa w oparciu
o silnik EA Sports Ignite. To sprawia, że nie tylko posiadacze konsoli będą mogli cieszyć się świetną grafiką. Poprzednie odsłony gry na PC były słabsze, a wspomniany silnik napędzał jedynie wersje na konsole. FIFA 15 zrównuje więc możliwości graficzne, co jest niemałym wyzwaniem dla pecetów. O ile poprzednie części gry nie sprawiały trudności nawet kilkuletnim, starszym komputerom, o tyle FIFA 15 ma już o wiele bardziej wyśrubowane standardy i wymagania.

Wyższe wymagania sprzętowe są związane ze znacznie lepszą grafiką oraz animacjami. W tej odsłonie dodano liczne gesty i zachowania postaci, które mają imitować realistyczne zachowania piłkarzy na boisku i ich reakcje na określone zdarzenia. Twórcy gry zadbali również o poprawę licznych detali: od murawy, która dynamicznie zmienia się na skutek oddziaływania czynników atmosferycznych, po korektę sylwetek zawodników i inne drobne zmiany, które czynią grę jeszcze bardziej przyjemną dla oka.

To wszystko sprawia, że koniecznie należy zadbać o poprawną konfigurację sprzętu, by mieć pewność, że nie tylko uda się grę odpalić, ale również grać w nią na zadowalających ustawieniach grafiki.

FIFA 15 dostarcza wielu emocji. Gra ma odświeżoną, bardzo efektowną grafikę i realistyczne animacje. Z pewnością o wiele więcej zadowolenia dostarczy możliwość uczestniczenia w rozgrywkach na dobrze skonfigurowanym sprzęcie, który w pełni wykorzysta potencjał, jaki drzemie w tej sportowej produkcji.

Polecane gamepad do FIFA 15

Jaki komputer do FIFA 15? Wymagania sprzętowe.
5 (100%) 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *