Jaki komputer do Battlefield 4? Wymagania minimalne i zalecane

Przed zakupem nowej gry lepiej sprawdzić, czy wcześniej nie będzie konieczności zakupu nowego komputera… Dziś Battlefield 4! Zapoznaj się z wymaganiami minimalnymi i rekomendowanymi i przekonaj się, czy Twoja podzespoły wymagają odświeżenia.

Battlefield4

Battlefield 4 na PC to już czwarta odsłona popularnej strzelanki autorstwa studia DICE. Gra miała swoją premiere 29 października 2013r. Należy do gatunku gatunku first-person shooter, a jej główny atutem jest tryb multiplayer, który pozwala toczyć bitwy w drużynach składających się z (maksymalnie) 64 graczy.

Battlefield 4 dostępne jest także w wersji Premium, która posiada więcej opcji personalizacji, dodatkowe pakiety bojowe, a także szerszy dostęp do dodatków. Gra ma także swoje wydania na Xboxa oraz Playstation.

Wymagania dla Battlefield 4 są bardzo zbliżone do tych z poprzedniej wersji – Battlefield 3, ponieważ gra została oparta na podobnym silniku. Frostbite 3 zapewnia nie tylko ulepszenia pod względem grafiki, ale także podnosi wydajność gry. Jest on wykorzystywany także w Dragon Age: Inkwizycja oraz Need For Speed: Rivals.

Gracze posiadający nawet niezbyt zaawansowane maszyny będą w stanie spełnić minimalne wymagania sprzętowe. Jednak aby cieszyć się pełnymi efektami graficznymi bez żadnych lagów będą do tego potrzebne bardziej wydajne podzespoły. Jak większość dzisiejszych gier, Battlefield 4 wykorzystuje sprzęt by zapewnić jak najlepsze efekty wizualne przy zadowalającej ilości klatek na sekundę pozwalającej na płynną grę.

Jeżeli macie problem z rozszyfrowaniem minimalnych lub rekomendowanych wymagań, czy też wahacie się jaki zestaw kupić, przygotowaliśmy dla Was przykładowe konfiguracje sprzętowe.

Minimalne wymagania sprzętowe Battlefield 4:

  • System operacyjny: Windows Vista SP2 (32-bit)
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2,4 GHz lub AMD Athlon X2 2,8 GHz
  • Karta graficzna: 512 MB Nvidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD 3870
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca

Gotową konfigurację sprzętową znajdziecie TUTAJ

Zalecane wymagania sprzętowe Battlefield 4:

  • System operacyjny: Windows 8 (64-bit)
  • Procesor: czterordzeniowy Intel / sześciordzeniowy AMD
  • Karta graficzna: 3GB Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870)
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca

Gotową konfigurację sprzętową znajdziecie TUTAJ

 

 

[Źródło: battlefield.com]

Polecane zestawy komputerowe do Battlefield 4

 
Jaki komputer do Battlefield 4? Wymagania minimalne i zalecane
5 (100%) 2 votes

This article has 2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *