Jaki hub USB do tabletu? Ranking 5 najlepszych modeli.

Tablet może służyć do pracy i zabawy, równie dobrze jak komputer stacjonarny czy laptop. Jego funkcjonalność dość łatwo rozszerzyć o nowe porty USB, za pomocą huba USB. Za pomocą którego możemy podłączyć do urządzenia inny sprzęt typu: myszka, klawiatura czy drukarka.

Zazwyczaj tablety są wyposażone w jedno złącze micro lub mini USB, co dla wielu użytkowników może być niesatysfakcjonujące. W takiej sytuacji hub USB może okazać się dobrym rozwiązaniem, ponieważ zawiera od 2 do nawet 10 dodatkowych portów.

hub usb do tabletu

Huby USB dzielą się na dwie kategorie, ze względu na wymóg zewnętrznego zasilania – aktywne oraz te które takowego nie potrzebują, czyli pobierają energie bezpośrednio z urządzenia – pasywne. Jest to o tyle ważne, że jeśli chcemy używać często tabletu poza domem, gdzie dostęp do kontaktu będzie utrudniony, należy pomyśleć o hubie USB, który nie będzie wymagała zewnętrznego zasilania. Jeżeli jednak tabletu używamy głównie w pomieszczeniu, warto rozważyć wybór aktywnego huba USB, ponieważ do niego jesteśmy w stanie podłączyć więcej zewnętrznych urządzeń.

Ranking 5 najlepszych hub USB do tabletu

Jaki hub USB do tabletu? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.5 2
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej