Jaki głośnik przenośny do 50 zł? Top 5 najlepszych głośników przenośnych.

Małe, z dobrą jakością parametrów i o ciekawym designie –nawet jeśli masz mały budżet, możesz znaleźć urządzenie, które zaspokoi Twoje muzyczne potrzeby każdego dnia i o każdej porze.

Jaki głośnik przenośny do 50 zł?

Jeśli masz zamiar kupić dobry głośnik przenośny, i nie wiesz na co zwrócić uwagę, pomożemy Ci dokonać słusznego wyboru. Za niższą cenę, nie otrzymasz idealnego pod każdym względem sprzętu, ale na pewno możesz nabyć dobrej jakości głośnik, który sprawdzi się w różnych sytuacjach. Niejednokrotnie zabraknie w domu prądu, popsuje się kabel czy łącze audio, albo po prostu zamierzasz spędzić miło czas z bliskimi nad wodą czy na wycieczce. Wtedy wystarczy zapakować do plecaka głośnik o małych gabarytach, który  dzięki łączności Bluetooth zapewni wam muzyczną ucztę przez kilak godzin. Jaki głośnik przenośny do 50 zł kupić? Taki, który nie zawiedzie, będzie trzymał chociaż 6 godzin na jednym ładowaniu i miał solidną konstrukcję, aby nie rozsypał się po paru użyciach.

Inne parametry głośnika

Dźwięki

Zwróć uwagę także na jakość dźwięku. Ważne, aby gra czysto, nie charczał i nie przerywał. Dobrze by było, aby wyczuwalne były basy i inne niskie tony. Odsłuch powinien być czysty i krystaliczny, bez zanieczyszczeń brzmieniowych, a dźwięk musi dobrze się rozchodzić w zamkniętej o otwartej przestrzeni. Jeszcze lepiej, jak klarowność dźwięku i dynamiczność są zachowane przy ustawieniu większej głośności.

Łączność i dodatki

Łączność Bluetooth 2.0 czy 3.0 ? Zasilanie akumulatorem czy dodatkowo kablem USB? Jest kilka takich pytań, na które odpowiedzieć może po dokładnym prześledzeniu różnych parametrów oferowanych głośników . Dobrze by było, aby głośniczek posiadał oprócz modułu Bluetooth także kabel do podłączenia sieciowego, co może okazać się bardzo pomocne. Często jest tak, że istnieje możliwość podłączenia urządzenia do źródła prądu i nie warto wtedy marnować baterii.

Niektóre głośniki mają wmontowane dodatkowe moduły, np. moduł radia FM, mikrofon(dzięki czemu można używać go podczas rozmów1) telefonicznych) oraz czytnik na karty SD. Niektóre też mają zamontowane dodatkowe przyciski do odbierania połączeń, co jest bardzo ciekawym i pomocnym rozwiązaniem. Każda z tych funkcji sprawia, że jest łatwiej i przyjemniej korzystać z głośnika w różnych warunkach.

Upewnij się też, że bez problemu podłączysz swój głośnik do urządzenia, z jakiego najczęściej korzystasz, czyli smartfona, laptopa, tabletu czy Iphone’a.

Bateria

Możesz wybrać głośnik z baterią wbudowaną lub wymiennym akumulatorem. To już od Ciebie zależy, jakie rozwiązanie preferujesz. Zwróć jednak uwagę, aby bateria miała chociaż sporo mocy oraz nie ładowała się w nieskończoność. Dobrze wiesz, jak może być to irytujące, kiedy potrzebujesz coś na już, a tu trzeba czekać kilka godzin na efekt. Dobrze by było, gdyby na głośniku ulokowane były diody powiadamiające różnymi efektami świetlnymi o stopniu naładowania baterii. To bardzo ułatwia korzystanie z urządzenia. Niektóre z głośników posiadają funkcję oszczędzania energii – wyłączają się kiedy są przez dłuższy czas niezużywane.

Ranking głośników przenośnych do 50 zł

W naszym rankingu głośników przenośnych do 50zł, przedstawimy trzy urządzenia, które być może ułatwią Ci wybór odpowiedniego urządzenia.

Głośnik Dream Machines Conch

To bardzo dobry głośnik o ciekawych parametrach a do tego ma designerski wygląd. Dostępny jest w białym i w czarnym kolorze. Wykonany jest solidnie, z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu wszystko do siebie idealnie pasuje. Jego waga 628 g. pozwala zapakować głośnik do plecaka i zabrać ze sobą w każde miejsce. Urządzenie posiada gniazdo ładowania USB oraz wejście audio. Bateria jest solidna, gdyż jej pojemność wynosi aż 1500 mA, co pozwala na 6 godzin słuchania muzyki. Głośnik działa za pośrednictwem transmisji Bluetooth 2.0 a dźwięk, jaki się z niego wydostaje, jest czysty i przyjemny.

Głośnik Tracer KROSS BT

Głośnik można kupić w kolorze czarnym. Jest lekki, kompaktowy i działa w oparciu o technologię Bluetooth 3.0 plus EDR. Ma moc 3 W, dźwięk jest czysty i klarowny. Ładowanie jest możliwe tylko przez akumulator, nie ma gniazda USB. Charakteryzuje się całkiem ciekawie brzmiącymi basami i jest głośny. Dodatkowe moduły i funkcje głośnika – to wbudowane radio FM oraz mikrofon, dzięki czemu może służyć, jako urządzenie głośnomówiące.

Głośnik Tracer Steram BT

Ma bardzo podobne parametry, jak Tracer KROSS BT. Również 3 watowy, charakteryzujący się dość ładnymi basami, ładowany za pomocą akumulatora. Bateria o pojemności 200 Ma zapewnia czas pracy do 3 godzin. Dodatkową funkcją jest wbudowany moduł radia FM, mikrofon i sygnalizacja diodą LED. Głośnik jak na swoja półkę cenową (niecałe 23 zł) ma całkiem sporo do zaoferowania.

 

Ranking 5 głośników przenośnych do 50 zł


Jaki głośnik przenośny do 50 zł? Top 5 najlepszych głośników przenośnych.
3.3 (65%) 8 votes

Jedna myśl na temat “Jaki głośnik przenośny do 50 zł? Top 5 najlepszych głośników przenośnych.

  • 8 stycznia 2018 o 23:44
    Permalink

    z mniejszych rozwiązań fajowy jest sphere z lamaxa przynajmniej dla mnie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *