Jaki ekspres ciśnieniowy do 3000 zł? Top 5 najpopularniejszych ekspresów!

Ekspresy z przedziału do 2500 – 3000 zł to gratka dla prawdziwych koneserów kawy. Zaawansowane funkcje pozwolą przygotować ulubiony napój na wiele różnych sposobów, wymagając od nas jedynie naciśnięcia kilku przycisków. Wybierz swój ekspres spośród modeli cieszących się największym zinteresowaniem!

Oferta ekspresów w tej klasie cenowej obejmuje tylko modele automatyczne. Oznacza to, że nasz wkład w przyrządzenie będzie w zasadzie ograniczał się jedynie do wybrania ulubionej kawy. Posiadanie takiego urządzenia w domu, pozwoli uchronić nas przed pójściem do kawiarni za każdym razem, gdy mamy ochotę na espresso lub inną pyszną kawę.

Przeglądając ofertę ekspresów, nawet ograniczoną jedynie do popularnych modeli, warto przyjrzeć się funkcjom, jakie oferują. Mimo, że urządzenia z przedziału cenowego 2500-3000zł gwarantują profesjonalne parzenie kawy, to zestaw dodatkowych funkcjonalności może się różnić. Niektóre posiadają ceramiczny młynek, który pozwala na niezwykle cichą pracę, inne regulację stopnia zmielenia kawy lub funkcje pamięci ustawień ulubionej kawy. Za to większość modeli ma automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, który sprawia, że nasz ekspres w zasadzie sam dba o swoją konserwację, dzięki czemu my nie musimy na to dodatkowo tracić czasu.
Całość najczęściej wyposażona jest w elektroniczny panel z wyświetlaczem LCD, który w łatwy sposób pozwala obsługiwać urządzenie.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich DeLonghi, Saeco, Nivona, Krups, Philips oraz Zelmer, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych do 3000 zł!

Top 5 najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych


Jaki ekspres ciśnieniowy do 3000 zł? Top 5 najpopularniejszych ekspresów!
3.8 (75.24%) 21 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *