Jaki ekspres ciśnieniowy do 1500 zł? Top 5 najpopularniejszych ekspresów!

Decyzja dotycząca wyboru ekspresu ciśnieniowego wcale nie jest łatwa. Tym bardziej, że może sie wydawać, iż liczba dostępnych modeli jest większa niż rodzajów i smaków kawy. Jeśli i Ty masz problem z decyzją, który ekspres jest najlepszy, sprawdź nasze zestawienie najpopularniejszych modeli.

Espresso cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Ta mała porcja napoju z niewielką ilością piany na wierzchu (tzw. crema) stanowi prawdziwą esencję kawy i potrafi dodać energii na resztę dnia. Jednak wymaga też odpowiedniego przygotowania. I tutaj z pomocą przychodzi ekspres ciśnieniowy, który pozwoli szybko i wygodnie przyrządzić ją w domu lub biurze.

Co mają ekspresy ciśnieniowe do 1500 zł?

Modele w kategorii cenowej 1000 – 1500 zł są często wyposażone w elektroniczny wyświetlacz, który ułatwia sterowanie urządzeniem. Dodatkowo na zwiększony komfort użytkowania mogą wpływać diody oraz wskaźniki informujące o różnych parametrach, jak np. konieczność wymiany pojemnika na fusy.

Warto też zwracać uwagę na ciekawe dodatkowe funkcje, jak choćby możliwość wyboru temperatury kawy, regulacja twardości wody lub automatyczne usuwanie i płukanie kamienia.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich DeLonghi, Saeco, Nivona, Krups, Philips oraz Zelmer, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych do 1500 zł!

Ranking 5 ekspresów ciśnieniowych do 1500 zł


Jaki ekspres ciśnieniowy do 1500 zł? Top 5 najpopularniejszych ekspresów!
3.4 (68.42%) 19 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *