Jaki ekspres ciśnieniowy do 1000 zł? Ranking 5 najlepszych modeli

Zapach kawy o poranku… Kto tego nie lubi? Jeśli chcesz wynieść rytuał jej przygotowania na wyższy poziom, wybierz najlepszy ekspres ciśnieniowy. Nie tylko zautomatyzuje on proces jej parzenia, ale także wydobędzie z niej głęboki smak i aromat.

Ekspres ciśnieniowy to urządzenie, które w profesjonalny sposób pozwoli zaparzyć ulubioną kawę. Fakt faktem, nie należy do najtańszych urządzeń, co nie znaczy, że nie można znaleźć modelu, który nie nadszarpnie zbytnio domowego budżetu.

W tym przedziale cenowym zdecydowaną większość stanowią ekspresy ręczne, do których trzeba wsypać odmierzoną ilość kawy. Mogą przez to nie być tak łatwe w obsłudze jak modele automatyczne, które nie tylko mielą kawę, ale również dobierają odpowiednie proporcje składników potrzebnych do przygotowania tego napoju. Zwykle mamy tu do czynienia z urządzeniami o ciśnieniu 15 barów.

Warto zauważyć, że oferta ekspresów ciśnieniowych do 1000 zł jest naprawdę bogata i każdy powinien znaleźć coś dla siebie oraz dopasować urządzenie odpowiednio do stylu kuchni. Szeroka gama możliwych kolorów – czarne, czerwone, srebrne czy też białe – sprawia, że ekspres będzie wyglądał dobrze w każdym wnętrzu. Dodatkowo, sterowanie w niektórych modelach ułatwia wyświetlacz LCD albo specjalne lampki kontrolne.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich DeLonghi, Saeco, Nivona, Krups, Philips oraz Zelmer, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych ekspresów ciśnieniowych do 1000 zł!

Ranking 5 ekspresów ciśnieniowych do 1000 zł


Jaki ekspres ciśnieniowy do 1000 zł? Ranking 5 najlepszych modeli
3.5 (69.23%) 13 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *