Jaki depilator na prezent? Wybieramy najlepszy model!

,,Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta” – można już powoli zacząć nucić w rytm słynnej piosenki z reklamy. Jednak oznacza to także, że trzeba powoli zacząć myśleć o zakupie prezentów. Aby uniknąć świątecznej gorączki, stania w kolejce mamy dla Was różne pomysły na prezenty, które można sprawnie zamówić przez Internet. Dziś podpowiadamy, jaki depilator wybrać na prezent.

Dla kogo ?

Depilator to prezent typowo dla kobiety – mamy, dziewczyny, żony, który nie tylko dobrze odnajdzie się pod choinką, ale może sprawdzić się też na inne okazje, jak imieniny czy urodziny. Można się jednak obawiać, czy nie będzie odebrany, jako swego rodzaju sugestia „zadbaj o siebie!”. Dlatego lepiej wybrać model nieco lepszy niż z najniższej półki cenowej, tak by obdarowywana poczuła, że jest to prezent przemyślany i ma służyć jej wygodzie, bez żadnych dwuznaczności.

Warto też upewnić sie czy osoba, której zamierzamy sprezentować taki depilator, nie korzysta np. z depilacji laserowej. Innym przeciwwskazaniem, może być to, że niektóre osoby mają problemy z uczuleniem po depilacji i taki prezent może okazać się po prostu nieprzydany. Są to oczywiście przypadki odosobnione, jeśli jednak wolimy wybrać coś bardziej uniwersalnego, można np. zdecydować się na suszarkę.

Który model jest najlepszy?

Mamy do wyboru naprawdę wiele modeli, jednak radzimy raczej wybierać spośród depilatorów znanych i sprawdzonych producentów, jak Braun, Philips, czy Remington.

Możemy brać pod uwagę standardowe modele posiadające głowicę zbudowaną z pęset lub dysków, albo cieszące się coraz większą popularnością, ale też sporo droższe, depilatory wykorzystujące impuls światła. W przypadku depilatorów wykorzystujących depilację światłem cena może przerażać, ale z pewnością taki prezent zrobi ogromne wrażenie. Pozwala wykonać zabieg niemal jak w salonie kosmetycznym.

Nie mając aż tak dużego budżetu, można pozostać przy standardowych modelach, ale przy tym postawić na dodatkowe funkcje i udogodnienia, np. możliwość depilacji pod bieżącą wodą.

Ranking 5 depilatorów na prezent

Jaki depilator na prezent? Wybieramy najlepszy model!
4 (80%) 5 vote[s]

2 myśli na temat “Jaki depilator na prezent? Wybieramy najlepszy model!

 • 3 grudnia 2015 o 15:34
  Permalink

  Szkoda, że nie ma w rankingu Panasonica ES-ED50. Dwudyskowy, do golenia na mokro i na sucho. Mam od 2 miesięcy i jestem posiadaczką najbardziej gładkich nóg we wszechświecie! 🙂

  Odpowiedz
 • 3 grudnia 2015 o 17:34
  Permalink

  Szkoda, że nie ma w rankingu Panasonica ES-ED50. Dwudyskowy, do golenia na mokro i na sucho. Mam od 2 miesięcy i jestem posiadaczką najbardziej gładkich nóg we wszechświecie! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *