Jaki depilator do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Depilator to urządzenie które z łatwością pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia, jednak wybór odpowiedniego modelu może być nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, że depilatory znacznie różnią się od siebie zastosowanym sposobem golenia, rodzajem nasadek, a także ilością dodatkowych funkcji i akcesoriów.

Wybierając odpowiedni depilator warto tak dobrać odpowiednie parametry by był jak najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Na co więc warto zwracać uwagę? Chyba najważniejszym aspektem jest wybór sposobu golenia. Dyski pozwalają usunąć wiele włosków jednocześnie, co gwarantuje szybką i dokładną depilację. Natomiast pęsety mają od nich większy rozstaw, dlatego nadają się raczej do usuwania rzadszych włosków. Zwróć także uwagę na rodzaj zasilania. Zwykle depilatory z zasilaniem akumulatorowym mają także możliwość depilacji na mokro. Co więcej, urządzenia z przedziału cenowego 150-200zł posiadają także nasadkę do miejsc delikatnych, a także etui.

Poniższe zestawienie prezentuje 5 najpopularniejszych depilatorów i porównuje je pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród depilator marek takich Braun, Philips, Rowenta czy Remington, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych depilatorów 200 zł!

Ranking 5 depilatorów do 200 zł


Jaki depilator do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
3 (60%) 4 votes

Jedna myśl na temat “Jaki depilator do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

  • 13 lipca 2016 o 10:15
    Permalink

    Ja mam Panasonic i dobrze mi służy, bo jest dokładny. To model z wymiennymi nakładkami i za to go w sumie najbardziej lubię. Ma m.in. nakładkę do golenia, do pilingu czy do złuszczania pięt. Dla mnie bardzo przydatne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *