Jaki czytnik e-booków do 500 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Twoja półka na książki ugina się już pod ich ciężarem? Dziś proponujemy wygodną alternatywę. Czytnik e-booków zmieści całą Twoją biblioteczkę w jednym, niewielkim urządzeniu. Warto dopłacić trochę więcej, by zwiększyć komfort użytkowania, zwłaszcza, jeżeli „pochłaniasz” książki jedna za drugą. Dziś prezentujemy nieco droższe propozycje czytników do 500 zł.

Rozważając zakup czytnika e-book, można zastanawiać się czy aby nie lepiej nabyć tablet, który mimo wszystko jest bardziej uniwersalny. Jednak warto pamiętać, że czytnik jest urządzeniem dedykowanym typowo do odtwarzania elektronicznych książek, dlatego korzystanie z niego będzie z pewnością bardziej komfortowe. Chodzi tu przede wszystkim o technologię papieru elektronicznego, która jest bardziej przyjazna dla naszych oczu i nie będzie ich zbytnio męczyć, nawet podczas długiego użytkowania. Kolejnym plusem jest długi czas pracy na baterii, którym nie zawsze mogą pochwalić się standardowe tablety z ekranem LCD. Może to być szczególnie przydatne podczas długich podróży.

Dużym atutem czytników e-booków w przedziale cenowym 300 – 500zł jest to, że zwykle posiadają dodatkowe funkcjonalności, jak np. moduł wi-fi czy dotykowy ekran. Niektóre modele umożliwiają nawet słuchanie muzyki, a także korzystają z opcji TTS (Text to speech), czyli syntezatora mowy, który pozwala odczytywać książki na głos.

Ranking 5 czytników e-booków do 500 zł

Sprawdź pełną ofertę czytników na stronie morelenet

Jaki czytnik e-booków do 500 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 1