Jaki blender do 250 zł? Top 5 najlepszych blenderów!

Jeżeli poszukujesz blendera w kategorii cenowej do 250 zł, możesz trafić na urządzenia z tzw. „wyższej półki”. Są bardziej wydajne, posiadają więcej opcji i bogatsze wyposażenie od swoich tańszych odpowiedników, dzięki czemu będą niezastąpionym pomocnikiem podczas przyrządzania posiłków. Sprawdź zestawienie topowych blenderów i wybierz najlepszy!

Blendery w tej kategorii cenowej wyróżnia przede wszystkim duża moc w zakresie 700-800W. Dzięki niej radzą sobie świetnie nie tylko z przygotowywaniem zup, koktajli i sorbetów, ale także z miksowaniem twardszych produktów, takich jak orzech czy surowe warzywa. Zwykle taka moc zapewnia również funkcję kruszenia lodu, która może być szczególnie przydatna w upalne dni do przygotowywania mrożonych, orzeźwiających napojów bądź drinków.

Kolejną zaletą blenderów w tej kategorii cenowej jest ich duża trwałość. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są nie tylko bardziej odporne na uszkodzenia, ale mają też elegancki wygląd, który będzie pasował do każdej kuchni. Czasami warto trochę dopłacić i zyskać funkcjonalne i bezawaryjne urządzenie, które będzie satysfakcjonująco działać przez lata.

Poniższe zestawienie 5 najpopularniejszych blenderów pod względem informacji takich jak moc, ilość prędkości, a także możliwości skorzystania z funkcji turbo. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród blenderów marek takich Zelmer, Bosch, Clatronic, MPM, Sencor oraz Philips wybraliśmy te najczęściej kupowane.
Sprawdź ranking pięciu najpopularniejszych blenderów do 250 zł!

Polecane blendery do 250 zł

Jaki blender do 250 zł? Top 5 najlepszych blenderów!
4.5 2
  • Beata Starużyk

    Amika ma dobry sprzęt więc podjerzewam, ze blendery też będa ok, poczytaj w sieci, bo kiedyś widziaąłm na ich stronie opisy sprzętów. Może ktoś posiada od nich blender, bo chętnie bymw sumie sobie coś kupiła,a nie przetestowałam nic nigdy