Jaki blender do 150 zł? Top 5 najlepszych blenderów!

Rozpoczynasz zdrowy tryb życia i chcesz przygotowywać zdrowe, warzywne koktajle? Masz małe dziecko i wolisz serwować mu domowe zupki i przeciery zamiast ich sklepowych odpowiedników? Powodów do zakupu blendera może być wiele, jednak nie warto kupować pochopnie. Wybierz jeden z popularnych modeli!

Dokonując zakupu sprzętu do użytku domowego, często zastanawiamy się jak odpowiednio dobrać pułap cenowy. Czy warto dopłacić i kupić model na lata, czy lepiej zapłacić mniej, i co jakiś czas wymieniać sprzęt na nowszy. Zwykle korzystniejszym wyjściem jest ta pierwsza opcja. Co więc zyskujemy kupując blender za 150zł, zamiast jego tańszego odpowiednika, np. z przedziału do 100zł? Przede wszystkim mamy tu do dyspozycji większą moc urządzenia. Możemy trafić na modele o mocy 700W, które poradzą sobie nawet z kruszeniem lodu. Dodatkowo z wyższą ceną wiąże się także lepsza jakość wykonania oraz większa liczba dodatkowych akcesoriów i końcówek.

Poniższe zestawienie 5 najpopularniejszych blenderów pod względem informacji takich jak moc, ilość prędkości, a także możliwości skorzystania z funkcji turbo. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród blenderów marek takich Zelmer, Bosch, Clatronic, MPM, Sencor oraz Philips wybraliśmy te najczęściej kupowane.
Sprawdź ranking pięciu najpopularniejszych blenderów do 250 zł!

Top 5 najpopularniejszych blenderów

Jaki blender do 150 zł? Top 5 najlepszych blenderów!
5 1